Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik lagzit kedvelitek...

Melyik lagzit kedvelitek jobban: az otthoni sátorosat, vagy ami más helyen, mondjuk egy étteremben van?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyiket sem :d inni sem szeretek…max tépni…azt meg ott felesleges. De ha már mindenképp választani kéne az otthonit mondanám. De ha te egy jó helyen laksz (ahol jó helyek is vannak) akkor a másik is lehet jó…de pl itt semmi nincs kb azért írtam
2023. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

En olyanrol tudok ahol aztán vip szobákban ment a koko vmi szórakozohelyen.


Nekem a páromtól függne valahogy. Ha a páromnak ezer ismerőse van extrovertált, biztos hogy nagy étterem lenne bérelve vagy szórakozohelyek(nem diszko, hanem ami alkalmas erre)

Ha egy olyan párom lenne akinek van 5 rokona 2 barátja, elég lenne nekem vele a konyha is otthon:D


Akivel nagykanállal eszem az eletet, azzal a lagzi is nagy lenne, akivel meg 4 fal közt élek a lagzi is hasonló.

2023. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
83%
Egyiket sem. Talán az éttermesen nem mernek annyira kulturálatlanul viselkedni a vendégek, bár van az a pia, meg az a fajta vendég, amikor már mindegy. Igazából egyik fajtába sem mennék szívesen.
2023. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éttermes
2023. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szolovjov ***** válasza:
A vidéki sátrasat, ahol ha már beüt a hangulat még a kuvasz kutyával is táncolunk.
2023. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!