Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan találjam meg facebookon...

Hogyan találjam meg facebookon azt az embert akinek csak a lakhelyét a kereszt nevét és a foglalkozását tudom?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozok, egy időben egy kevés ideig bejött egy aranyos pasi mindig a boltba munka előtt és nagyon barátságos volt és bókolt nekem mindig még a nagy zsákokat is segítette megemelni. De nem beszéltünk sokat igazából akkor még nem érdekelt a pali, mondta ,hogy nagyon szép lány vagyok! Nekem is bejön, megkérdezte ,hogy van e barátom azt mondtam van, akkor még volt.

Azt mondta nem baj akkor is elhívna egy randira. Én csak mosolyogtam. Ezután a beszélgetés után is aranyos volt velem. Most valahogy nagyon elkezdtem vágyni arra a palira.

3 hónapig dumáltunk nem tudom mi történt vele ,de nem csak ő nem jár be a boltba már hanem a többi munkás sem akivel együtt jöttek a boltba mindig.

Festő a pali foglalkozása.



2023. ápr. 18. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakmai csoportok pl
2023. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Facebook keresője erre alkalmatlan lesz. Ott akkor tudsz csak találatokat kapni és azokat szűkíteni, ha megvan a konkrét név amire rákeresel. Nem lehet olyat csinálni, hogy listázod az összes embert aki megjelölt például egy várost lakhelynek, és hátha rábukkansz.

Név nélkül nem tudsz keresni, és így is csak a profilképre hagyatkozhatsz. Ha valaki nem a saját arcképét használja profilképként vagy nincs képe, akkor sem vennéd észre ha látnád egy listában, mert nincs felismerhető infód.


Ez így esélytelen. Ha 3 hónap alatt nem sikerült egymásnak bemutatkozni és felvenni a kapcsolatot bármely más módon, akkor marad a várakozás, hogy hátha ismét felbukkan.

2023. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jól van ez így? ***** válasza:
Ha van sok szabadidőd, akkor rákeresel egy random emberre, aki azon a településen lakik és láthatóak az ismerősei (jobbak az esélyeid, ha falun vagy kisvárosban lakik). Végig böngészed, hogy nincs-e köztük a pasi, vagy valamelyik munkatársa. Ha nincs, akkor most rámész egyenként ennek a random embernek az ismerőseire, akik ugyanazon a településen laknak és végig böngészed az ő ismerőseiket is és így tovább...
2023. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én simán keresőbe írnám be a helységet, és hogy festő.

Csak kiad rá egy embert vagy egy céget! Na annak az ismerőseit nézd meg a fb-n, és hátha köztük lesz az illető.

2023. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!