Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan adjuk el magunkat?

Hogyan adjuk el magunkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves vagyok és szerintem erre a generációra általánosságban jellemző, hogy nem tudjuk magunkat megfelelően eladni pl. állás interjún vagy hasonló helyzetekben.


Tudnátok tippeket adni?YouTube csatornák podcastek is jöhetnek. Vagy talán még jobb ha könyveket mondanátok a témában. Sajnos en nem nagyon találtam hasonlót.


Előre is köszi :)



2023. ápr. 18. 22:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Találtam egy konyvet:Joe Girard - Hogyan adjuk el magunkat

De még jöhetnek ha tudtok! :D

2023. ápr. 18. 22:16
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Tudd, hogy mivel foglalkozik a cég, ahova jelentkezel. Te is érdeklődhetsz, ha valami érdekel a céggel kapcsolatban, pl a céges környezet, vállalati kultúra stb.

Fontos a testbeszéd: tartsd a szemkontaktus, mutasd azt, hogy nyitott és magabiztos vagy, de légy előzékeny és kedves.

Határozottan mutasd be a tapasztalataidat, készségeidet és a motivációdat, hogy miért te vagy a legmegfelelőbb jelölt.

2023. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok árucikk, nem vagyok eladható!
2023. ápr. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem szeretem ezt a kifejezést. Nem pontos. Nem magadat adod el, hanem a szolgáltatásaidat, az idődet, a figyelmedet, vagy a testedet, meghatározott keretek között. Komplett embert adni-venni utoljára a rabszolgapiacon lehetett és ott nem eladóként jelent meg az árucikk.
2023. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak:)


A negyedikkel én is egyet értek valóban nem pontos ez a kifejés szerintem se.


Igazából sokkal inkább szolgáltatás eladása végett érdekel a dolog, mindennapi szociális helyzetekre is gondolok.


Olyan szituációkban szeretnék jobb lenni ahol főleg ismeretlen embereknek bizonyítom hogy én vagyok a legalkalmasabb / szimpatikus / szakértelemmel rendelkező személy.


Természetesen az a célom, hogy valóban így legyen de vannak emberek akik pl egy munkahelyen a főnöküknek remekül eladják, hogy mennyire jól végzik a dolgukat közben meg fogalmuk sincs a dologról és az az ember végzi a munkát javát kifogástalanul akit rühell a főnök. Nyílván ott a főnökkel is vannak bajok de értitek mire gondolok :D

2023. ápr. 19. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Bósa Istvánt, ebben ő profi. :D
2023. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

Tényleg profi

2023. ápr. 19. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, a kompetencia kisugárzik, nem mindig tudod szóval eladni magad, meg hát gyakorlatban úgyis kiderül, szóval nem hiszek a spekulatív marketing dumákban.
2023. ápr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt tanítják a life coach hekkerek. :D
2023. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!