Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most mit kezdjek egy olyan...

Most mit kezdjek egy olyan lánnyal aki nem szereti hogy hozzáérek és a dolgaihoz sem érhetek hozzá?

Figyelt kérdés
Nem szerelem hanem barátság céljából. (Osztálytárs).

2023. máj. 2. 15:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Megoldást szeretnék rá!" - a megoldás az h nem taperorlsz. Az meg amúgy is alap, hogy más dolgait nem piszkáljuk.


Miért ilyen fontos ez neked?

2023. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Tartsd tiszteletben, hogy nem szereti, ha hozzáérnek vagy ha a dolgaihoz érnek. Nagyon egyszerű a dolog, nem értem, miért esik nehezedre felfogni.
2023. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért privit irtál nincs benne semmi amit ne láthatna a nagyérdemű.

Ideteszem mert szerintem a segító szándékuaknak árnyalja a képet és jobb válaszok jöhetnek.

----------------


"Mert egy olyan diákról beszélek aki másokkal illetve a kicsi gyerekekkel foglalkozik, és velem ennyire irigy hogy még a cuccaihoz sem nyúlhatok akkor sem ha arrébb rakom csak azért mert a saját cuccomat veszem akkor el, és mégis ilyen ha pl. az ő pulóverét/kabátját teszem arrébb és azt mondja hogy pl. "Az én pulóveremhez te ne nyúlj!", mindezt akkor amikor a saját pulóveremet veszem el.

*

Ez a diák sokakkal jóban van pl. az alsós gyerekeket és más diákokat megöleli."

--------------------------------


Ezek alapján nekem egyérteműnek tűnik, hogy valami baja van veled.

Kérdezz rá konkrétan. "Mi a bajod velem?" Ha azt mondja semmi, akkor meg állj a sarkadra és tedd helyre:"Az én pulóveremhez te ne nyúlj!" hisztire az adakvát válasz "Akkor ne pakold az enyémre!".

Illetve mielőtt hozzányúlsz a "becses" cuccaihoz, fennhangon rászólsz, hogy pakoljon le a tiédről, sőt, mikor rá akar pakolni már akkor rászólsz hogy ne tegye, különben kénytelen leszel hozzányulni a motyójához, hogy elérd a sajátod. Ha még vágyad kedvesnek lenni akkor esetleg nevelő jelleggel, hogy "HA nem pakoltad volna rá az enyémre akkor már megint..."

2023. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Lengyel Botond!

Nem tudom, hogy feltűnt-e hogy különböző neműek vagytok??!

Felfoghatnád, hogy nem érinthetünk meg kedvünkre lányokat csak azért mert neked úgy tetszik.

Nyilván a ruhái megérintése is szexuális örömöt okoz neked, különben nem csinálnád annak ellenére, hogy már többször is rád szólt emiatt.

Ha kicsit nagyobb leszel ezekért az "érintésekért" majd le is csukhatnak.


Addig is jól jegyezzed meg, hogy ezentúl NEM nyúlhatsz másokhoz.

Csak magadhoz...mint eddig is.

2023. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem lesz attól irigy, hogy nem nézi jó szemmel, hogy engedély nélkül a dolgaihoz nyúlkálsz; inkább te vagy bunkó, hiszen nyugodtan meg is kérhetnéd, hogy pakoljon odébb.

Az semmit sem jelent, hogy másokkal milyen viszonyban van, mert nyilvánvalóan más emberekhez másképp fog viszonyulni hiszen más kapcsolat van közöttük.

2023. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

14-es mondjuk az színtiszta baromság, hogy lecsukhatnak valakit azért, mert hozzáér egy ellenkező neműhöz vagy pláne csak a levetett pulóveréhez.

Értem, hová akartál kilyukadni, de ekkora hülyeséget azért nem kéne állítani.

2023. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
97%
Tartsd tiszteletben a kérését, beszéljétek meg, hogy hogyan szeretné kezelni ő eztt a helyzetet, te hogyan látod a dolgot, és egyeztessetek.
2023. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

Barátság céljából miért akarod taperolni őt és a dolgait? Ezt most tényleg nem értem. Nekem is vannak barátaim, nem szoktuk random fogdosni egymást, és egymás cuccait se pakolásszuk, mert mégis miért nyúlnék a holmijához?

A lány láthatóan nem szereti, hogy akármilyen célból nyúlkálsz hozzá, azt pedig ne gondold, hogy majd megkedvel téged, ha ezt "csakazértis" alapon folytatod.

2023. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%

16.

Úgy látom, hogy te leszel a társa a kérdezőnek a sitten, ha így folytatjátok a perverzkedést.

Ott majd átélhetitek ezt az egészet "lányként".

2023. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írt privátot: "Tudtommal csak tőlem nem szereti." Mi nem tudjuk neked megmondani, hogy tőled miért nem veszi jó néven, hogy a cuccaihoz vagy hozzá nyúlsz. Azonban akárhogyan forgatod a dolgot, nem fogunk mást írni, mint hogy tartsd tiszteletben a kérését. Ha ennyire zavar esetleg kérdezd meg, miért, lehet, hogy őszintén fog válaszolni, lehet, hogy nem. Úgy tűnik nekem, hogy te nem csak barátságot szeretnél tőle, talán ezt érzi ő is a cselekedeteidből, és így jelez, hogy nem kér a közeledésedből. Vagy nem vagy neki szimpatikus. Sok oka lehet, akármi is, joga van ezt kérni, te meg okosabb lennél ha tiszteletben tartanád ezt.
2023. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!