Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennek a pasinak mi jött le ebből?

Ennek a pasinak mi jött le ebből?

Figyelt kérdés
Szerintem már azelőtt is nézhetett, hogy ránéztem volna, de amikor felnéztem és összetalálkozott a tekintetünk, akkor 2-3 mp-ig tuti egymás szemébe néztünk, ráadásul ő el is mosolyodott, amire válaszul én is. Érdekesen nézett a szemembe is, mert mindkét szemembe nézett felváltva. Szerintem lehet, hogy tetszek neki. A mosolyból mire következtethet?

2023. máj. 5. 22:24
 1/8 anonim válasza:
100%
en minden ismerosomre mosolyogni szoktam es o is ram, de csak akkor hogyha eppen csak elmegyunk egymas mellett es o eppen beszel igy csak egy mosolyt kapok. amugy attol fugg szerintem h milyen kozelrol nezett s szemedbe
2023. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Nemtudom, neki mi jött le, de nekem az, hogy a pasinak szemtengelyferdülése van, te pedig szereted túlgondolni a dolgokat.
2023. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én ültem, ő állt. Nagyjából ahogy felnéztem, akkor egy méterre állhatott és nézett le rám.
2023. máj. 5. 22:38
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Hogy lehetsz ilyen rosszindulatú? Valószínűleg fogalmad sincs, hogy mi az a szemtengelyferdülés. El tudsz képzelni egy emberi szempárt? Van egy jobb meg egy bal oldali szem. Na először belenézel a jobb oldaliba, aztán a bal oldaliba, aztán megint a jobb, megint a bal és így tovább. Ezt jelenti, hogy felváltva nézett mindkét szemembe.
2023. máj. 5. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha mosolygott, akkor tetszel neki :D
2023. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Love.
2023. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
Hagyd békén szegény fiú ne zaklasd
2023. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Gumi nélkül akar.
2023. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!