Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Történt már veletek ilyen?...

Történt már veletek ilyen? Nagyon megalázó volt. 17/f

Figyelt kérdés

Ma bementem az Obiba, hogy vegyek egy fapolcot. Meg is vettem, mentem a pénztárhoz fizetni, odaadtam a kasszásnak a polcot, és mondta hogy lennék-e szíves visszarakni a kosarat. Vissza is raktam, beleakartam a másikba rakni, de a két kosár eldőlt. Felálítottam, erre megy egy rakat szatyrot vertem erre. Erre pedig egy tata mondta hogy "Ez van amikor nem figyelsz" de lehet viccből nem tudom. Aztán a szatyrokat is visszaraktam, fizettem és nagyon gyorsan efutottam.



Veletek volt más hasonló?



2023. máj. 11. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Természetes.


Nálam a komplett polcrendszer ömlött össze.


Volt olyan is, hogy a nő mosolygott rám a kocsiba, majd nyomott egy satuféket, hogy atengedjen.

Erre hátulról belerottyoltak.

Én meg gyorsan elmentem onnan, a nő meg magyarázkodhatott.


Volt, hogy suliban a konyháról elloptam egy csokit, majd rafogtam a tesómra, akit ezért elő is vették.


Volt, hogy felgyújtottam a óvoda nagy kukáját,ajd jöttek is a tűzoltók.

Azt is a tesómra fogtam.

2023. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Nem kell ettől zavarba jönni.

Az öreg f..szi meg ahelyett, hogy megjegyzést tett volna, segíthetett volna a szatyrokat visszatenni. Ő bunkó volt, te csupán ügyetlen.

2023. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán, de már láttam ilyet. Megesik. Sz4rd le.

Az öreg egy bunkó f4sz volt

2023. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!