Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nők/lányok titeket milyen...

Nők/lányok titeket milyen atrocitások értek szórakozóhelyen vagy utcán?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam ezzel kapcsolatban egy cikket.

Meglepődtem, hogy ez mennyire gyakori dolog manapság. Értem ezalatt a tapizást bulikon, leku*vázást, zaklatás, követés az utcán.

Fel van fújva a dolog kissé, vagy ez tényleg ennyire bevett dolog?

Esetleg ha vannak személyes sztorijaitok szívesen olvasnám.



2023. máj. 13. 23:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer még tini lányként (általános iskolás koromban) mentem az utcán délután egy hosszú ujjú, vastagabb, környakas, egyszerű pamut pólóban + hosszú nadrágban és szembejött velem két, középkorú ffi cgó a sulim előtt és az egyikük váratlanul és szó nélkül megmarkolta a mellem, mielőtt elhaladt mellettem.

Rettenetes volt, megalázó, meglepő, váratlan és döbbenetes.

Annyira lesokkolt, hogy még órákkal később is éreztem magamon a keze nyomát.

A tehetetlenség, a kiszolgáltatottság, a düh és minden kavargott bennem, de sajnos nem tettem semmit.

De emlékszem rá a mai napig..

2023. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy átérzem mert hazugság lenne.

Férfi vagyok nem tudom, hogy milyen megalázó lehetett és kiszolgáltatott az a szitu...de eltudom képzelni.

Így mondjuk azért érthetőbb, hogy a nők miért annyira elutasítóak alapból, ha nincs meg az alapkontakt.

Az ilyen aljadékok miatt..

2023. máj. 13. 23:55
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
2-es: hát gondold el, ha a te 10 éves lányoddal történne egy ilyen..
2023. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmet vártam az egyik utcán ácsorogva sötétedéskor mikor odajött 2 férfi hozzám a két oldalamra mindkettő megfogta a felkaromat es azt mondták menjek velük.

mivel.volt bennem lélekjelenlét nemet mondtam és agyaltam mikor sikítsak rugdossak kapálozzak, de már látták azt hogy nem megyek velük simán es nem akartak utcán zűrt, így otthagytak.

ha olyan kislány lettem volna aki megriadva csendesen elindul velük, szerintem széterőszakolták volna egy lakáson aztán azon gondolkodtak volna hogyan kéne elnémítani.

2023. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Leitasásos erőszakról tudok 2 srác egy csaj, a csaj nem mert szólni senkinek, aztán abortusz..
2023. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

"Fel van fújva a dolog kissé, vagy ez tényleg ennyire bevett dolog?"


Nem bevett dolog, de mindig akadnak szemetek, akik gyalázatos dolgokat művelnek.


A dolog meg sosincs felfújva az áldozat szemszögéből, mert számára ez egy életre szóló trauma.

2023. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Kitana. ***** válasza:
100%

Buliban csak egyszer fordult elő olyan, hogy úgy jött oda a srác, hogy azonnal tolta mindenét hozzám, gyorsan le is léptem a közeléből. De szerencsére ilyen nem volt azon kívül, valószínűleg, mert társasággal szoktam lenni (ráadásul többnyire férfiak is vannak a társaságban) és soha nincs olyan, hogy egyedül mászkálnék vagy táncolnék egy szórakozóhelyen. :D Ez az eset is még a szalagavató afterpartyn volt régen, mert az akkori legjobb barátnőm hirtelen eltűnt valami sráccal, engem meg rögtön betalált egy másik. Szerintem ha gyakran van egyedül vagy csak lánytársasággal valaki, akkor sokkal gyakoribbak lehetnek a zaklatások.

Még volt egy olyan eset, hogy egyszer lementem az éjjel-nappaliba hajnal 3 körül, sehol egy lélek az utcán, gyakran mentem éjszaka akkoriban boltba, mert amúgy egy halál biztonságos környéken laktam, maximum kutyasétáltatókkal lehetett néha találkozni. De megjelent valami férfi a semmiből, hogy ő elkísér, hova megyek, stb., hát attól nyilván beszartam, de szerencsére semmit nem akart, nem erőszakoskodott, nem rabolt ki, olyan volt, mintha tényleg csak beszélgetni akart volna addig a pár percig, amíg lefordultam a bolt felé. De ugyebár ilyenkor is a legrosszabbra gondol az ember egyből.

Ezen kívül munkahelyen volt még olyan kollégám, aki rendszeresen szexuális utalásokat tett a nőknek (de a legalpáribbakra gondolj), nekem is, egy idő után leordítottam a fejét a munkahely közepén, hogy ha mégegyszer hozzám szól, azonnal megyek a HR-re, bár azon a munkahelyen igazából kétlem, hogy a HR foglalkozott volna ilyesmivel, de utána jó darabig rám se köszönt. De a többi kolléganőt ugyanúgy zaklatta tovább, az egyiknek ott dolgozott a párja, vele kapcsolatban ő állította le.

2023. máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Velem random nem nagyon volt. Egyszer 12-15 éves koromban osztálykirándulásra mentem és végre elég meleg volt a rövidgatyához. A villamoson valaki megsimogatta a combom hátul.


De manipulációban volt részem bőven. Ismerős fiúk próbáltak így-úgy rávenni dolgokra, ezt normálisnak beállítva, hogy én érezzem magam sz.rul. Ja és az unokatesóm is bepróbálkozott mikor 13-14 évesek voltunk. Felállt neki és tőlem várta a megoldást. Szerencsére erőszakoskodás nem volt, inkább "na légyszi", "csak egy kicsit" stb.

2023. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Erőszakot.
2023. máj. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Felnőttképzésen, képzés ideje az egyik szaktársam mögém lépett, megragadta a derekam, és az agyékát többször a fenekemnek ütögette, "olyan" mozdulatot imitálva.


Oktatásvezetőnek azonnal jeleztem, aki nem csinált semmit. Nap végén feljebb mentem a titkárságra, ahol felvilágosítottak, milyen jogi lépéseket tudok tenni. Látszott rajtuk, hogy ők nem akartak belefolyni. Őszintén, én sem akartam hatósági ügyet belőle, drágább a szabadidőm ennél. Ráadásul senki nem tanúskodott volna mellettem, mert egy agresszív hülye srác volt aki csinálta, senki nem merte a nevét adni a történethez. A gyerek kapott lecseszést fentről, de ugyanúgy folytatta a képzést a tanfolyam végéig.

Itthon elmeséltem a férjemnek a történteket, hát teljesen kiakadt, és az ő részéről is ott volt a tehetetlenség és a szégyen érzet, mert legszívesebben bejött volna velem másnap a képzésre, hogy agyonverje a srácot, csak akkor a férjem ellen indulna eljárás, kirúgnák a munkahelyéről stb stb.


Patthelyzet...

2023. máj. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!