Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magyarországon sok üzletbe...

Magyarországon sok üzletbe főleg kissebbekbe miért van ilyen sok helyen ilyen semmi nemérdekel, vállrángatós mentalitású eladó, kiszolgáló?

Figyelt kérdés
Azt hallottam elég jól keresnek és ahogy látom megszakadniuk se kell nagyon
2023. máj. 17. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én mosolygós vigyorgós voltam. De sokan nem szeretnek dolgozni.
2023. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Azért mert lóf.sz pénzért dolgoznak sokszor 10 órákat fáradtak és tele vannak problémával mint az ország nagy többsége.
2023. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt ugye csak viccnek szántad, hogy jól keresnek.. de egyébként én elég sok üzletbe jártam és nem tapasztaltam ilyesmit. Szóval az is lehet, hogy a te stílusod is probléma.
2023. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Most gondold el, egy nap mennyi büdös csicska vevőnek kell mosolyogniuk.
2023. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
#2 Ő választotta magának
2023. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Akik emberrel foglalkoznak, belefásulnak az emberi (de leginkább a magyar) mentalitásba. Hiába lenne lehetőség szupervízióra, csapatmegbeszélésekre sok helyen, ez kevés:

Össztársadalmi szinten kellene már egy nagy Format C:/S a társadalomnak.

2023. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Én is akadtam már bele bunkó eladóba/ügyintézőbe. Pedig én minden esetben, a lehető legudvariasabban állok hozzá mindenkihez. Na az olyan eladót/ügyintézőt, bizony én is elküldöm melegebb éghajlatra. Értem én, hogy frusztrált, de ne a vevőkön töltse ezt ki. Bezzeg az igazi bunkó, ordibáló vevővel, azzal nem meri kinyitni a pofáját.
2023. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert sz4r a fizu, és sok a bunkó vevő.


Kis plázás butikokban meg azért, mert megzavartad őket facebookozásban, olvasásban, köröm reszelésben.

2023. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Ez jellemző. Pl. mikor a kis hülyegyerek eladót meg mertem zavarni a telefonnyomkodás közben, aztán elkezdett velem ordibálni. Én meg visszaordítottam neki, akkor meglepődött. Egyből tudott hangnemet váltani.

2023. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!