Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok öregasszony miért gondolja...

Sok öregasszony miért gondolja, hogy a boltban, újságosnál, lottózóban az eladó, pénztáros társalogni, őt szórakozni, vele jópofizni, panaszait meghallgatni van ott?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
ez engem is érdekelne...
2023. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
*szórakoztatni
2023. máj. 19. 13:26
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg egyszer elbeszélgethetnél velük erről, így mindenki jól járna: Te okosabb lennél, nekik lenne beszélgetőpartnerük.
2023. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Munkahelyemen van lehetőség ebédidőben kimenni a környékre ebédet venni, kifőzdékbe, boltba, sok hely van a közelben. Volt, hogy idősek ott húzták az időt, valamelyik ilyen helyen, míg mögöttük állt a sor. Mikor meg felróttuk nekik mögöttük, hogy talán más sietne vissza dolgozni, még nekik állt feljebb, hogy ők ledolgozták az életüket, meg egyébként is, hát ott az unoka (velük nem volt, és nem nagyon siettek unokázni). Szóval én is várnék valami indoklást, miért szeretik feltartani a sort. Tudom, én is leszek öreg, de tuti, hogy nem a legnagyobb tömegbe fogok odatolakodni sem tömegközlekedésre, sem boltba. A szüleim is nyugdíjasok már, de akkor szeretnek vásárolni, amikor kevesen vannak, és így nem tartanak fel másokat, akik nem tudnak bármikor menni.
2023. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A családjuk nem foglalkozik velük, így itt, ezeken a helyeken keresik a társaságot - meg a dokiknál. A másik része meg totál nagyra van magától, hogy "Én, egyedül én építettem fel a fél-, ha nem az egész országot", és ezt bizony mindenkinek tudnia kell...

A harmadik része beteges, szenilis, így a környezetét már nem úgy érzi, hogy "Na, akkor itt hamar kell végeznem".

2023. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Szinte minden nő egyedül marad öregkorára, nyilván magányosak, annyira, hogy még vadidegenekkel is szeretnek beszèlgetni. Szomorú dolog ez, èn nem bántom őket, bár tènyleg rohadt idegesìtőek.
2023. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Az öregkor olyan szinten magányos tud lenni, hogy az is létező jelenség hogy befekszenek a kórházba/folyton orvoshoz járnak csak hogy legyenek körülöttük emberek.

Postán dolgoztam egy ideig, ott is sokszor próbáltak beszélgetni, de basszus, túl lehet élni. Pláne amikor még sor sincs.

2023. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Magányosak.. régen más volt a szokás, nem volt ennyire rohanó a világ. Szerintem régen tökre szokás volt beszélgetni ha elmentek piacra vagy üzletbe vagy ilyesmi.. aztán ők ezt szokták meg. Nyilván vannak helyek amikor idegesitő. De hát ez van... velem is törtent ilyen. Azzal tartotta fel a néni a sort, hogy visszajött reklamálni, hogy cseréljék ki neki a papír 500 Ft t mert az gyűrött nagyon ami kapott.
2023. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosnál is egy időben odaszoktak az idősek és akkor csomót kellett várni, hogy bejussunk, mert leálltak beszélgetni az orvossal.
2023. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
34%
Szerintem sok a türelmetlen ember. Ők még nyugodtabbak. 1-2 szó miatt nem dől össze a világ.
2023. máj. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!