Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az orosz nép ellen bizonyos...

Az orosz nép ellen bizonyos politikai körök által szított kollektív gyűlöletkampány hasonló mint régen az izraeliták elleni gyűlölet hadjárat volt? Nem provokáció!

Figyelt kérdés

Nem provokáció!

Komolyan érdekel.


Nem értek hozzá, nem vagyok történész de ez olyan lehet mint mikor a Hitler kitalálta hogy minden zsidó rossz és gyűlölni kell őket holott az átlag zsidó ember akkor sem tehetett semmiröl mint ahogy szerintem az átlag orosz sem tehet semmit erről a háborúról. Meg elenne sem.

Szerintem ez csak politikusok és oligarchák mocskos játszmája


2023. máj. 20. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így próbálnak belső feszültséget kelteni az országon belül, hogy az egyszeri embereket is, a médiában figyelmet kapó művészeket, sportolókat is szívatják. Hátha az emberek csinálnak valamit. Szánalmas és visszataszító etikátlan alpári modszer.
2023. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az orosz nép ellen bizonyos politikai körök által szított kollektív gyűlöletkampány hasonló mint régen a németek (nácik) elleni gyűlölet hadjárat volt a második világháborúban a Nyugaton. Szerintük Putyin az új Hitler, ebből jött a Putler kifejezés.
2023. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Én azt nem bírom elviselni meg felfogni hogy a szokásához híven a magyar egy külső 3 fél ként! Más háborúja miatt a saját fajtáját vízbe fojtaná! Mert ha egy rossz szó esik mondjuk Oroszokról már minden vagy...Holott a kutyát se érdekli mit háborúznak össze amíg nem vagyunk benne! De más beleüti az orrát mert olyan okoskodó! Erre csak annyit mondok aki ilyen fanatikus barom külső ügyre az mehet a frontra besegíteni nekik! Nem szidni a másikat mert ez ukrán amaz meg orosz "drukker" mert tényleg olyan mint a foci szurkolok valakinek és akkor is igazam van....🤔😒
2023. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Vannak akik nem nezik jo szemmel ha egy agresszor mas orszag lakossagat gyilkoltatja.


Es nem az oroszok hanem az orosz vezetes aki ellen beszelunk. Putyin legyilkoltat 70 evesen par szazezer fiatalt csak mert neki olyan elkepzelese van h ukrajna oket illeti.


Van aki ezen felhaborodik.

2023. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 pontosan!


Senki nem utálja az orosz népet, ők is csak emberek, mint mi. A vezetés az, ami ellen megy kampány. Viszont egyetértek #1 válaszával, teljesen gusztustalan módszer pl sportolókkal kib*szni és eredményhez sem vezet...

2023. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Ukrán ismerősöm, aki hónapokig lakott nálam menekültként, kiposztolta Fb-on, hogy gyűlöli az összes oroszt, pusztuljon mind a kisbabáktól az idősekig. Nyilvánosan rákérdeztem, hogy kisbabákat???

Persze Zelenszkij az isten.

Amíg a gyűlölet ennyire elvakult és ennyire nem képesek különbséget tenni politikai háborús bűnösök és átlagemberek között, addig minden háború fenntartható.

2023. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6#Igazad van! A 3. posztomat lepontozták simán, de se baj! Ebből is látszik hogy aki nincs a konfliktusba is összeveszik a másikkal! Akkor mit várjunk attól aki benne van...
2023. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!