Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Budapesti Gazdasági Egyetem...

A Budapesti Gazdasági Egyetem tényleg ilyen hely?

Figyelt kérdés

Elsősorban az válaszoljon, aki ide jár/járt!

Sokszor azt hallom róla (pl.: itt a gyakorin is), hogy a legbulisabb egyetem az országban, tele van "plázacicákkal", szivatósak a tanárok (mondjuk ez gondolom elég sok helyen így van), sokan átjelentkeznek más egyetemre, egyetemi bulikon drogozás, alacsony színvonal stb. szóval nem egy elit egyetem, ahogy azt híresztelik róla?

Ez mennyire igaz?



2023. máj. 21. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Elit egyetem???
2023. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Egyedul a gazd.info a minosegi.


A tobbi valoban olyan ahogy leirod. Es a tanarok sem szivatnak azokon max 1 - 2. Pocsai erzsebet meg valami baromarcu. Nyugodtan ralehet keresni markmyprofessor-on.


Jo a kozeg, baratsagosak meg minden, csak mondom, mindnen szakon ott van ez a 2 - 3 tanar es nem is akarnak tanitani csak a penzt veszik fel (meg vizsgabizottsagban is benne vannak), egyik telefonozik oran, meg ilyenek. Es magarol is pocsai ertekelesek markmy-on. Az a no elmeteg.


Ha nem gazdinfora mesz, teljesen oke, ha gazdinofra ami talan az egyetlen ami megeri, keruld azt a not meg egy ket tanart. Penzugyek informatikusoknak azt hiszem annak volt a tanara, de az kerulhetetlen.

2023. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Nagyjából stimmel, amit írsz, de nem szabad elfeledkezni róla hogy még mindig az egyik legjobb hírű egyetem. Bulik tényleg nagyon jók, a tanárok vegyesek. Van aki kb. mint középiskolában teleírja táblát semmit nem magyaráz el semmit nem értesz csak hatszor teleírja a táblát. Van másik véglet aki meg mellébeszél.

A külsős előadók meg megint egy külön szám, hozzánk jött egy olyan Vállalkozó srác, Aki azt se tudta hogy mit keres itt meg hogy miről kell beszélni mindent mondott még az autó is szóba került meg a jó bulik de tőle aztán tényleg semmit nem tanultunk azt sem tudta hogy ő mit keres itt. :D


De ezeket leszámítva szerintem minden egyetemen vannak jó meg rossz tanárok néhány jó tanár azért van a BGE-n is. Ha pedig nem szeretnél semelyik másik egyetemen nem fogsz de hogyha szeretnél tanulni akkor itt is fogsz. Szerintem ne hagyd hogy eltántorítson ak gyere próbáld meg

2023. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi ilyet nem tapasztaltam, legalábbis a PSZK-án nem.
2023. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Vannak BgE-s barátaim és nekem is ugyanezeket mondták mint amit írsz. De hidd el ha meglesz a társaságod, mindegy milyenek a többiek
2023. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
BGE kvik-re járok, úgyhogy van tapasztalatom. Tényleg sok a hulladék tanár, akik azon vannak hogy megbuktassanak, és tanítani se tudnak. A hallgatók meg elég vegyesek, vannak jobbak és rosszabbak egyaránt. De én már megbántam hogy idejöttem.
2023. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!