Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kérdezzem meg?

Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom már egy jó ideje. Rakunk ki néha napján közös képet meg stb. De mostanában nagyon elkezdtek nekem írogatni, jelolgetni a fiuk/férfiak. Az elején meglepodtem meg kicsit azért jól esett az önbizalmamnak, hogy más se tart rondának. De mostmár nagyon idegesít ráadásul nem is tudom honnan ismernek. Természetesen nem jelölöm vissza egyiket se. De már csak az értesítés is idegesít ha látom hogy megint bejelolt valami faszi.. Pedig van kint a közösségi oldalon közös kép rólunk csak nézni kéne.. Lényeg a lényeg arra gondoltam, hogy lehet hogy ki kéne rakni a kapcsolati státuszunkat (úgy hogy a hirfolyamba nem jelenik meg) csak amikor valaki rám keres. És akkor látnák, hogy foglalt vagyok és talán nem nyomulnának. Félek kicsit megkérdezni a páromat, hogy lehetne e mert félek, hogy gáznak vagy gyerekesnek gondolná😅


(kérdésnek meg nem jut eszembe más xd)



2023. máj. 25. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vírus vagy kamu profil, ha sok ismeretlen férfi jelöl be, vagy ír rád. A beállításokat nézd át, hogy szűrve legyen, ki jelölhet be! Nem kell közhírré tétetni, hogy foglalt vagy, a kutyát nem érdekli, ugyanúgy fogod kapni a jelölést, üzenetet, mert nem az ismerkedés a szándéka az ilyeneknek, hanem az adathalászat, vagy vírus.
2023. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát én szerintem nem tudja ezeknek a férfiaknak a nagy része hogy te pontosan ki vagy csak random látják a profilodat és gondolják hogy bejelölnek mert miért ne.

És hát szerintem semmi gyerekes nincsen abban ha a státuszodat beállítod, hogy tudják van barátod.

Szerintem ezen nincs sok mindent átbeszélni mert gyakorlatilak elég jelentéktelen dolognak gondolom.

2023. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 létező emberek xd
2023. máj. 25. 16:26
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm énis így gondolom hogy úgy lehetnek vele hogy hmm ez tetszik bejelolom hátha

Csak nagyon idegesítő xd

2023. máj. 25. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A te saját fiókod felett te gyakorolsz kontrollt, szóval simán átállítod a státuszod arra, hogy kapcsolatban. Nem hazudsz ezzel, szóval nem értem a problémát.

Attól még ugyanúgy jelölgetni fognak pasik, meg írogatni, nem tudom, hogy a tavasz teszi ezt velük, vagy mi történik, de én is rengeteg jelölést kapok, meg engedélykérést, míg eddig ez nem volt probléma, zéró ember próbált velem kapcsolatba lépni, most meg hirtelen úgy tűnik, hogy mindenki ismerkedni akar.

2023. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 tudod tavasz van igen

Menni akarnak a méhecskék be porozni a virágokat xd

2023. máj. 25. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is erre vezettem vissza xD

Csak simán állítsd át magad arra, hogy kapcsolatban, attól még ugyanúgy írnak majd neked, de már legalább tudsz mire hivatkozni.

2023. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha beírod hogy kapcsolatban vagy és beírod párod nevét, aki megkérdezi a face hogy szeretnéd e kitenni a hírfolyamba? Kattints a nem re

Én is ezt csináltam ugyan ilyen okokból😁

2023. máj. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm!😁😊
2023. máj. 26. 09:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!