Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy férfi elsüt egy bókot...

Ha egy férfi elsüt egy bókot egy nő felé attól tökösebbnek érzi magát?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valaki igen, valaki nem.


Nem minden férfi egyforma, bármennyire primitívnek is gondolsz minket.

2023. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1, Nyilván. Csak próbálok rájönni mi az ami arra motiválja az embert, hogy bókoljon.

Én pl. sok férfiről (meg nőről is) gondolok jókat, szépeket, de nem szoktam ezt közölni velük, nincs bennem belső kényszer, hogy tudtukra adjam. Ha beszéd témába kerül, akkor elmondom, tehát nem az van hogy teljesen titokban akarom tartani, csak nem jutna eszembe váratlanul bedobni egy bókot.

Szóval el tudom képzelni, hogy valaki azért csinálja, mert jó érzés neki, hogy felhívta magára a figyelmet, meglepte vele a másikat, aki esetleg még zavarba is jött és a végeredmény az, hogy tökösebbnek érzi magát, mintha csak magában tartotta volna a véleményét.

2023. jún. 3. 12:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az már eleve gond, hogy nem tudod elképzelni, hogy valaki másképp működjék, mint Te.

Egyébként sokak szerint szinte patológiás, hogy miközben elvárás, hogy asszertívitás címszó alatt helyre tegyük embertársainkat, vagy éppen az őszinteségre hivatkozva kritizáljunk, ha valaki pozitív megjegyzést tesz, azt egyből bizalmatlansággal fogadjuk.


Amúgy ez egy eléggé általános kérdés, a kontextus teljes hiánya meg végképp esélytelenné teszi, hogy rendes választ kapj. Persze majd lesz válaszoló, aki ideírja, hogy "meg akar dugni", Te meg talán egy "én is erre gondoltam" megjegyzéssel tudomásul veszed.

2023. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3, pedig pont azt írtam le fentebb, hogy el tudom képzelni miért teszi valaki.
2023. jún. 3. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ritkán bókolok bárkinek. Max csak akkor ha akarok tőle valamit, vagy mert kedves volt velem és az ilyesmit illik kedvességgel viszonozni.
2023. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem.De nagyon nem is szoktam bókolni.Kissé mesterkéltnek találom az egészet.
2023. jún. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Kérdező, nálad valami trauma állhat a háttérben, vagy nagyon primitív családból származhatsz, hogy nem találod természetesnek a bókot. És persze filmeket se nézel, legalább onnan tudhatnád, hogy a férfiak (többnyire) a nőket kedvelik, és sokan közülük képesek arra is, hogy kifejezzék, ha tetszik valami egy nőn. Ez szimpla kedvesség, jó modor, nem elmebaj, vagy gátlástalanság. Érdemes lenne pszichológushoz fordulnod.
2023. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érzéketlen és rideg természeted lehet, gondolom soha életedben nem dicsértél meg senkit.
2023. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen
2023. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fura egy kicsit a kérdés: …”attól tökösebbnek érzi magát?” -mondat befejezés általában negatív csengésű mondat kezdésekhez szokott lenni hozzácsatolva, mint pl.:

“Ha valaki beugat…”,

vagy

“Ha valaki büntetőfékez egyet előttem,” stb…


A bók inkább pozitív dolog.


Semmi külső tulajdonságot nem érdemes bókkal illetni, mert lehet, a lány csak azért szépíti magát, hogy aztán csak jól bele tudjon alázni abba, aki megdicséri érte.


Egyik barátnőm még azt is mondta, hogy a többségük ilyen, bár én álmodozó próbálok lenni, és remélem, ez azért nem igaz.


Vannak, akik ezt a részét jobban élvezik, mint magát a bókot.


Sérült, megkeseredett ember sok van.

2023. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!