Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha egy ember...

Mit csináljak ha egy ember nem kapta meg a csomagot és rendőrségi eljárást akar indítani?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ruhát de azt írta ki, hogy ismeretlen címzett kétszer is ezért visszaküldtem a feladónak. A Packeta azt írta, hogy a visszaküldés sikeresen kézbesítve lett és az alkalmazáson is csak úgy utalták vissza a pénzem, ha a feladó beleegyezik hogy átvette a csomagot, és most majdnem két héttel később azt mondja hogy ő nem kapta meg és mivel a ruha értéke meghaladta a 20.000Ft-ot ezért rendőrségi eljárást fog indítani. Azt is mondta hogy egy hetem van visszaküldeni a csomagot, de nem tudom mert ugye nincs nálam. Most mit csináljak?

2023. jún. 7. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Jobb, ha már most elkezdesz keresni egy nagyon sikeres ügyvédet.
2023. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Rendeltem egy ruhát de azt írta ki, hogy ismeretlen címzett kétszer is ezért visszaküldtem a feladónak."


Ötször olvastam el, és még mindig nem értem. Ez három különböző művelet információja egy mondatban, összefüggésként előadva, miközben egymásnak ellentmondanak. Majd a következő mondat is ellentmond annak, hogy az addig ismeretlen címzettnek sikeresen kézbesítettek valamit. Mi?!?

2023. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sejtem a sztorit, de ezt a szállító cégen kellene bevasalni. Te tudod igazolni magad a kapott értesítésekkel.
2023. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 igen tudom magam igazolni, hogy nem kaptam meg és hogy visszaküldtem
2023. jún. 7. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!