Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivan a Snapchat-tel? Többi...

Mivan a Snapchat-tel? Többi lent. Mindig kilép.

Figyelt kérdés

Volt fiókom, de töröltem - megpróbáltam belépni, mert 30 nap a törlési ideje, de sikertelenül.


A probléma:


Regisztráltam új névvel, és el is fogadta, megerősítettem az emailt is, de amikor belépnék, beírom a jelszót, azonnal kilép, jobban mondva bezáródik az alkalmazás.

Mi ennek az oka?


Már kiírta, hogy töröljem a gyorsírótárat, megtettem, ugyanez.

Regisztráltam új email címen és szintén ugyanez.


Mit lehet tenni?

/Meg már letöröltem és telepítettem újra az alkalmazást is!/


Fontos lenne, mert van olyan személy, akit csak ott érek el, és Ő nagyon fontos nekem.


Köszönöm a segítséget.



2023. jún. 8. 00:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Napok óta próbálkozok.


De már kiírt olyat is, hogy "hiba van az alkalmazásban, várja meg, míg a fejlesztő új frissítést ad ki" Kb. De a lényege az hogy hiba van az alkalmazásban, meg frissítés kell, a fejlesztő részéről.


De ezt nem hiszem el már. Ilyen alkalmazást nem oldanak meg, ha tényleg benne van a hiba?

Nem találok új frissítést.

2023. jún. 8. 00:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Töröld le, telepítsd újra. Esetleg próbálj régebbi verziót (snapchat apk google kereséssel fogsz találni)
2023. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hol keressek ilyen verziokat? Mar probaltam, de semmi.


Hivatalosak hol vannak?


Eletbevago :(

2023. jún. 11. 00:08
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindig azt irja ki, hogy hiba van az alkalmazadban.

Masik teloba meg beletortem az sd meg a sim helyet... szoval nagyonjo.

2023. jún. 11. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!