Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha férfiként megdicsérsz egy...

Ha férfiként megdicsérsz egy nőt, aki ettől zavarba jön, akkor mire gondolsz?

Figyelt kérdés
Miért jöhetett zavarba és milyennek tartod ezt?
2023. jún. 11. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Ma már nem jönnek zavarba.

Ha megdícsérek valakit, akkor azt gondolja szánalmas vagyok és puncsolok. Ha meg nem dícsérem, akkor meg bunkó vagyok.

2023. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Hogy dugni akar velem. Nyilván, hiszen a férfiak mindig csak a szexre gondolnak. Nekünk érzéseink sincsanak, csak szex ragadozók vagyunk 🤦‍♂️
2023. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dicsérje a halál. Franc akar bíróságra járni szexuális zaklatás miatt. Elmúltak már azok az idők mikor még lehetett bókolni a csajoknak.
2023. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nem igen lehet mire gondolni, azon kívül, hogy jól ítélted meg a adott dícséretet. Vagyis hogy "betalált".


Általában én aranyosnak, cukinak tartom ha egy nő zavarba jön a dícséretek/bókok miatt. Nekem tetszik ez.

2023. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja
2023. szept. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem dícsérgetek egy nőt sem, sokkal jobb dolguk van mint a férfiaknak.
2023. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!