Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan bosszuljam meg azokat...

Hogyan bosszuljam meg azokat akik megbantottak azzal ,hogy a hátam mögött pletykálnak,csúnyán beszélnek rólam ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti hogyan kezelitek az ilyen helyzeteket ? Nem akarok már alulmaradni , rengeteg ember beszél rólam a hátam mögött úgy mintha nem is ember lennék , és nagyon csúnya pletykák terjednek. Nem akarom hogy azt higyjék velem ilyet megtehetnek, szeretném ha tartanának tőlem , tisztelnének és nem néznének semmibe . Ti miket csináltok,hogyan bosszuljátok meg azokat akik nagyon csúnyán viselkednek veletek, csúnyán beszélnek rolatok a hátatok mögött? Most nem ilyen nagyon nagy dolgokra gondolok a bosszú fogalma alatt,hanem egyszerűen csak annyi hogy ne én legyek mindig az akivel így viselkednek,hiszen úgy vettem észre hogyha valakitől nem tartanak az emberek,akkor velük ezt nyilván megteszik. Köszönöm az értelmes válaszokat

2023. jún. 17. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Nőj fel!

Én azt a választ adtam ezekre, hogy felnőttem, ember lettem, tovább léptem...


Nem kell megbosszulni, az élet majd teszi a dolgát.

Te meg foglalkozz a saját életeddel, mert az egészség mellett, az idő az egyik legértékesebb.

2023. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Találd meg, ki a pletykafészek, férkőzz a bizalmába, add az idiótát. Szedd ki belőle az összes mocskos kis titkát, s környezetének szépen, apránként adagold őket. Ha ügyesen csinálod, el tudod marni mellőle a barátait, tönkre tudod tenni. Lehet, még meg is köszöni, hogy annak ellenére, hogy mindenki ellene fordult, te vele maradtál! 😂😂😂
2023. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Lehet hogy veled van a baj, azért nem kamáznak.
2023. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulnod azt h mindig beled fognak kotni. Vagy a munkahelyen vagy otthon vagy az boltban. Minden fele vannak ilyen barmok, nem tudod sajnos elkerulni. Meg kell tanulni kizárni. Ha harcolsz magadert, ellenük azzal se fogsz elérni semmit. Neha allj ki magadért, valamikor pedig engedd el. Tudod okos enged szamar szenved. De ne hagyd hogy erre menjen az energiád hogy ezek mit csinalnak a hatad mogott.
2023. jún. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!