Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A kövérek miért szólják le...

A kövérek miért szólják le egyfolytában a vékony embereket?

Figyelt kérdés

Egész gyerekkorom ebből állt rengeteg ismerősömnek és nekem is hogy a kövér fiatalok,kövér tanárok és kövér idősek leszólták a fiatalokat.

155centi vagyok 43kg-vel,XXS-XS méretet hordok hálisten mellem van,B90es melltartót hordok mégis megkapom a mai napig a deszka jelzőt

“Olyan vékony vagy hogy ketté tudlak törni”

“Hízzál”

“Tudok jó fogyás tippeket”

Stb stb

Egyszer egy nő vitaminokat ajánlott mitől hizzak mikor közöltem hogy nem tudok mert ilyen a genetikám le lettem szólva.

Ha én mondom egy kövérnek hogy fogyjon le én vagyok a legrosszabb embere.Persze a kövérek mentegetőznek azzal hogy “vastag a csontozatom”azér vagyok dagadt😂😂

De ha a vékony mondja hogy ilyen a genetikája akkor meg osszuk tovább az észt!



2023. jún. 21. 09:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%

Mert sz*r emberek.


De amúgy nem mindegyik ilyen. A normál testalkatú ugyanúgy leszól. Na, most ha nő vagy, az egy fokkal jobb (legfeljebb a "kutyák játszanak csontokkal" meg haoslnó undorító megjegyzést tartogatják neked), ha viszont férfi, akkor még azt is kétségbe vonják, hogy férfi vagy.

2023. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%

Mi mást tehetnének szerencsétlenek...


Mindig könnyebb mást megszólni ,saját maguk persze hibátlan teremtések.


Azzal vigasztalják magukat ,hogy lelki betegek,genetika ,nem tehetnek róla stb uncsi kifogás...


Mivel önkritika ,akaraterő kizárva ez marad szegényeknek.

2023. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
30%
Mert általánosítasz.
2023. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az a kedvencem, amikor valaki azzal magyarázza, hogy ő azért dagatt, mert így sokkal boldogabb. :D
2023. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

A magyarok kétharmada legalább elhízott, egyharmada egyenesen kövér. Ráadásul sokáig a szeretet kifejezése az etetés volt, és sértődés a vége, ha nem zabálsz. Merthogy a szeretetét utasítod vissza.


És ez működik egyéni szinten is, az önjutalmazás, ezt én most megérdemlem, hopp egy csoki, hopp egy süti, hopp egy söröcske.


Kövér embereket látnak maguk körül, ez a természetes, ami ettől eltér, az a furcsa (na, meg mindig a másik a furcsa, saját maga mindig mindent jól csinál, az a norma, a normális). A normál testalkatért tenni kéne, lemondani a "jutalmazásról", odafigyelni, mozogni - életmódot váltani. Eközben azt látják, hogy a vékonyak a szépek, a sikeresek, akiknek minden könnyű, a sors milyen igazságtalan, hogy nekik meg szenvedés a létezés is.


Naná, hogy piszkálják azt, aki nem olyan, mint ők! Akár szerencsés genetika, akár tudatosan egészséges életmód az oka, leszólni a másikat könnyebb, beszólni jó, hízik az egó, törékeny kis lelkük megnyugodhat, és hát végül is kinek kellenek az öregkorban egészségben leélt plussz évek?


(F45, 180 centi, 98 kiló, ami volt 120 is)

2023. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
16%
Mert ehhez van kedvünk, jobban érezzük magunkat feszesebben, mint összeaszalódottan, erőtlenül. Nem néznek minket rákbetegnek legalább, finomajat eszünk...
2023. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
79%

Feszesebben, de a pötsünket csak tükörben látjuk. A csontvékony maratonfutók meg mind erőtlen punnyatt senkik .:D


A nap kommentje volt.

2023. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
Ez általánosítás,én pl megdícsérem a vékony csajokat,mert az a gyengém a topik...👍
2023. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

#8 Nem altalanositas! Kerdezd meg a vekony embereket,az osszesnek legalabb 1x beszolt egy kover ember amiert o vekony!

Persze a koverseget,egeszsegtelenseget fogadjuk el!volt olyan osztalytarsam aki annyira kover volt hogy felmentettek testneveles alol(2 ilyen is volt) azert az mar egy hataron tulmegy szerintem.

2023. jún. 21. 09:41
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
Mert kisebbségi érzésük van a kövéreknek, méghozzá okkal.
2023. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!