Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltam fogkő leszedésen aztán...

Voltam fogkő leszedésen aztán nézem a fogaimat a tükörbe és látom ,hogy van egy nagyon kicsi rés a fogaim között, nem szép ,de ettem direkt kókusz golyót és egy kókusz szemet be tettem a rés közé. Hosszú távon ,hogy távolítsam el a rést?

Figyelt kérdés
Nagyon irritál az a rés!!

2023. jún. 23. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogszabályozással. Jól értettem, hogy azért raktál egy kókuszdarabot a fogaid közé, hogy ne legyen ott rés? Mert ugye egyrészt az a szájmozgás során is leválhat, de legkésőbb a fogmosáskor, másrészt a fogproblémák része pont attól van, hogy ha nem mosod ki és belerohad a kaja, ott majd romlani is kezd.
2023. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól értetted. Azt mondta a fog orvos, hogy olyan kicsi a rés hogy nem kell fogszabályzó. De engem akkor is irritál az a szar.
2023. jún. 23. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, gondolom eddig fogkő volt ott a rés helyén. Hidd el, jobb ez így, ápold rendesen és akkor egészséges marad.
2023. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nézd meg a híres színészek között mennyinek van rés két foga között. Ez nem olyan probléma, amit fogszabályozással meg lehetne oldani. Max majd műfogsorral később.
2023. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
🤦🏻
2023. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar és van felesleges pénzed, akkor ott a héj vagy korona.
2023. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6# persze ha nem oldható meg fogszabályozással.
2023. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!