Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten hova lehet laptoppa...

Budapesten hova lehet laptoppal kiülni, ahol van ingyen wifi?

Figyelt kérdés

Sajnos otthon nem tudok tanulni/olvasni/készülni, mert nagyon brutális a családi helyzetem, több mentális beteg rokonnal élek együtt, stb.

Szeptembertől dolgozom, addig spórolt pénzem van, így nagyon arra sincs, hogy minden nap 3000 Forintokat költsek kávézókban, meg ott nem is illik egész nap foglalni a helyet.

A Központi Szabó Ervin Könyvtárban ha jól láttam 1500HUF a napi jegy, azt sem tudom megengedni jelenleg magamnak. Ezért arra gondoltam, hogy ha már jó idő van, a szabadban tudnék tanulni laptoppal, de szükségem lenne wifire. Vannak ilyen parkok, kiülős helyek Budapesten?

Ételt, italt otthonról vinnék, szóval igazából wifi meg mosdó lenne szükséges. Pad sem lényeges, a fűben is elüldögélek egy pokrócon.


A segítségeteket előre is köszönöm!


2023. jún. 29. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem veszel rendes éves/féléves olvasójegyet, ha a könyvtár lehetséges alternatíva?
2023. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb az, amit 1. javasolt, és sok könyvtár van Bp-en.

De amiből még sokkal, de sokkal több van, az az, hogy bemész 1 kávézóba, rácsatlakozol a wifi-re (ha kódolt, elkéred a jelszót), beírod és használod.


Szerintem illemmel nem kell ilyen helyzetben foglalkozni. Nem olyan helyre kell beülni, ami csurig van és rögtön 10-en várnak arra, hogy legyen 1 szabad hely, mert onnan persze, hogy ki fognak nézni.(mert lenne 10 vendégük, aki fogyasztana helyetted)


Olyan helyre kell beülni, ahol nem pörög a forgalom.

Vagy McDonalds, Burger King, Starbucks, Hooters és hasonló helyek. (Ott iszonyat pörög, de le se tojják, hogy meddig vagy ott).

2023. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj be kb bármelyik egyetemre. Ha egyetemista vagy, akkor a sajátodra nyilván. Nyáron is nyitva vannak.
2023. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a könyvtár nem jöhet szóba, próbálj keresni egy árnyékos és szabad okospadot: [link]
2023. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A wifiben nem vagyok biztos, de ahol mindig latok embereket laptoppal az a plazak kajalda resze, eleg nagy terület, igaz nem a szabadban van, de legalabb a mosdo adott.
2023. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Minek?? 6 ezer ft/hó a korlátlan mobilnet. vodánál.

(Nincs benne roaming)

Vagy szintén 6 ezer a yettel hálózatos korlátlan mobilnet flottáktól, roaminggal.

2023. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!