Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MC Isti ha börtönbe kerülne,...

MC Isti ha börtönbe kerülne, zárkában tényleg a menő lenne?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Erdemes lenne összeszámolni, hogy az ún. celebek közül hánynak volt már priusza, hányan kerültek börtönbe, kerültek szembe a törvénnyel, valamint hány kva közülük valójában. ( Mint pl. az a Molnár Anikó is.)


Ott van Stohl, Aurelio, sorolhatnánk.

2023. júl. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem. de sztem ezt te is tudod. lehet hogy valamilyen szinten megvédené magát fizikálisan ha sarokba szorulna, de azzal a sráccal valami nincs rendben fejben az biztos, teljesen kifordulva látja a világot
2023. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, 0 kondija van, ütni nem tud normálisan, nála jóval keményebb embereket megtörnek, valószínű zoknimosó lenne, mint Busák Ali.
2023. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mc Isti, már több alkalommal volt börtönben, kisebb kihágások miatt!
2023. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg egyszer mesélt is valamit hogy külföldön volt fogdában vagy börtönben(?) ahol álltása szerint kokaint adtak neki az őrök mert sokat hisztériázott (valszeg valamilyen gyógyszer volt)
2023. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de ott mintha úgy rémlett volna hogy elkülönítve volt, nem társaságban
2023. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most 2023 vége fele lesz neki egy tárgyalása, az első az áprilisban volt, csak azon nem jelent meg, ezen már muszáj lesz.

Állítólag többen feljelentették, mert a youtube csatornáján több videójában megfenyegettet embereket, mert ezek a személyek kritizálni merték a videót.

Ezenkívül a videóin keresztül, több alkalommal pénz kunyerált a nézőitől, amiket nem arra a célra költötte amire kérte, ezért is feljelentették. Ezekből a videókból én is láttam jópárat. Amit láttam tőle videókat, én, gondolkodás nélkül zártosztályra küldeném, mert veszélyt jelent a társadalomra. Itt egy példa, ami még megtalálható a neten.


https://www.youtube.com/watch?v=mS8oyoKTPaA

2023. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemnagyon,hacsak nem mákja van és bekerül ilyen fizikailag nagyon lerobbant herkások stb...közé

De nem valószínű. Gyengének lehet nem olyan gyenge,dagadt,de azért valamennyi karja van,ha tényleg bekattan egy átlag embert lehet el tud pitsázni,de bunyózni nem tud,ez egyértelmű a videóiból,komolyabb kancickányok közt nem lenne esélye.

máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
általában azért szoktak gyúrni a bentiek, hogyha jönne egy Isti fizikumú alak mégagyatlanabb kiadásban, akkor ne verje őket földig, de ja, valakihez képest meg ő is "erős". de ott már eldől mikor először összeakadnak hogyha ki is kap mennyire határozott, oda merne-e állni verekedni, nagyon csúnya világ az ami benn zajlik
máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Istinél nem lehet biztosra mondani,vagy összefosná magát (ez a valószínűbb) vagy elkattanna és támadna,de úgy higgadt fejjel odaállni nemhiszem hogy oda merne.

De ez csak fejtegetés,szerencsére nem tudom milyen a börtön,nem is akarom tudni,biztos nem kellemes.

máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!