Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változik egy házibuli...

Hogyan változik egy házibuli "minősége" korosztályonként?

Figyelt kérdés

A kérdésem: tudna valaki átfogó választ adni arról, hogy melyik korosztályban hogy néz ki egy házibuli? Milyen témák, vagy programok jellemzőek átlagban, mondjuk középiskolásként (14-18 év között), egyetemistaként (18-25 év között), vagy már dolgozó felnőttként (25 év felett)? Illetve melyik esetben milyenek a körülmények, milyen illemszabályok vannak?

Összességében arra vagyok kíváncsi, ki mit gondol, melyik korosztályban hogy néz ki, egy sima házibuli?



2023. júl. 9. 22:08
 1/3 Kitana. ***** válasza:
100%

Nálam nem sokat változott, maximum annyiban, hogy mondjuk 25-30 éves korban már nem hánynak felváltva a WC-ben, mert mindenki tudja, mennyit bír inni. Ez fiatalabbként még sokaknak problémát okoz, mert mindenki vedel amíg van mit.

A témák meg nyilván azok, amik az adott társaságot foglalkoztatják, de ami mindig megvolt, azok a közös élmények felhozása, poénok, stb.

Ami még más, hogy 25-30 között sok olyan embert megismertem, akik szeretnek társasozni, kártyázni, így ezek is előkerülnek néha 1-1 házibuliban egy kis időre, fiatalabbként ez nem volt, csak a pia, zene, dumálás, stb.

Szóval a felnőtt házibuli egy kicsit visszafogottabb, de ugyanúgy a szórakozásról szól. Illemszabályok maximum azok vannak, amik a normál baráti kapcsolatokban általában, vagy nem tudom, mire gondolsz :D

2023. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
En pontosan olyan tinedzseres botranyos baromallatkodast latok kozepkoruakkal, csak nem borit ki, milyen csunya a vilag, milyen zullott mindenki, mert mar nem vagyok szuz es nyugis vagyok.
2023. júl. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen társaság függő.


Ki milyen személyiség és mit értékel.


Én pl nem vagyok nagy iszákos, nem szeretem ha mások sík részegek meg ilyenek. Az ilyen házibulikat 14-18 között tapasztaltam meg és konkrétan dobtam is. Semmi értelmét nem láttam ennek.


Így 18-25 között olyan házibulikban voltam, akiket szorosan ismertem, és tudtam, hogy senki nem azért megy, hogy a sárga földig igya magát. Volt pia, zene, étel, csak épp visszafogott volt, nagyobb hangsúlyt kaptak a beszélgetések, társasok és hogy emlékezzünk is a történtekre, nem pedig másnaposan gondolkodjunk azon, hogy hol is vagyunk :))


Nem hinném, hogy 25+ felett sokat változna ez nálam.


De vannak olyan ismerőseim, akik még mindig 14-18-as típusú bulikba járnak, mert nekik az ivászaton kívül nincs közös érdeklődési körük. Hát na, színvonal kérdése.

2023. júl. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!