Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy aki nem szeret beszélgetni az azért van mert csendes, visszahúzódó ember és adott esetben nem tudja felemelni a hangját és kiállni magáért?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
mert agyhalottak
2023. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

mármint aki ezt hiszi

1-es voltam

2023. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Mert ezek mind jó indokok arra, az ember miért ne szeressen beszélgetni?
2023. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert ezt sugározza magáról. Teljesen más kisugárzása van egy magabiztos embernek és egy beszarinak, akkor is, ha ugyanannyira csendesek.
2023. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, én nem tudom milyen az én kisugárzásom, de hogy se csendes, se visszahúzódó nem vagyok az biztos, ha meg sérelem ér akkor meg pláne nem és néha még úriember sem.

Ennek ellenére, önjelölt pszichológusok meg ezt vágják a fejemhez, hogy biztos önbizalomhiányos és visszahúzódó vagyok, csak mert nem jár a szám folyamatosan.

2023. júl. 17. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert valaki visszahuzodo, és nem jár egyfolytaban a szája, nem beszari
2023. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Kevés önismeret, emberismeret.
2023. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En se tudom milyen a kisugarzasom.

De nagyon keveset beszelek. Ha elkezdenek baszogatni is inkabb hallgatok, vagy elfordulok. Tudod neha ez az okos lepes!

Ám ha kell olyan orditok 🦁 van hogy csak csetintek 3at, hogy ki vagy te. 😅

2023. júl. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mert nem tudják felfogni hogy egyszerűen nem vagyunk képesek erőltetett beszélgetésre. Általában csendes vagyok, olvasok vagy telefonozok, de mindig figyelek, és kieresztem a hangom ha kell.
2023. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rólam is ezt hiszik. Pedig nem vagyok beszari, csak nem mindenkivel van közös téma, nekem nincs kedvem olyasmiről beszélgetni, hogy a kollégának mit csinált az anyósa. Mélyebb beszélgetésbe meg azzal kezdek, akivel van kedvem és időm. Munkahelyen meg amugy is csak hazudni meg képmutatónak lenni érdemes mert hemzsegnek a spiclik mindenhol.
2023. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!