Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lett mostanában egyre...

Miért lett mostanában egyre nagyobb "divat" az, hogy kvázi putriból játsszák a méltóságos urat?

Figyelt kérdés

Benzinkúton álltam sorba előttem egy kiszuperált huszonéves exprémium a leg-leg-legharcoltabb külsővel a mondhatni bele illő egyénekkel. Aztán valami arab olajsejket megszégyenítő egóval csak az ablakon kikönyökölve ordították a kútkezelőnek hogy "ezeöté", közben meg üvöltött a kisgrófó.

És egyre több ilyet látok, hogy kicsit túl magas lóra szállt fel az egyén, mondhatni "putriból játssza a méltóságos urat".

Miért lett/lesz ez egyre jobban divat ebben az országban?



2023. júl. 29. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is UFÓ. De talán azért, mert míg új korában még nem tudta megvenni azt a tragacsot, ma meg már igen, de az "űbermájergyerekvagyok" még ekkor is megmarad az autóban, az autóval való csapatás közben.
2023. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen nyomorúságos ahogy ezek a prolik azt hiszik elérték a gazdagságot és verik a nyálukat viccet csinálva magukból. Röhejesek szegények. Sajnálkozást szoktak kiváltani.
2023. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyeneket amúgy én sem értem. Ennyi erővel rátehették volna az emblémát a lovaskocsi elejére-hátuljára, nekik úgy is csak az a lényeg hogy lássa a proli hogy nímettel van.
2023. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak észrevennék magukat. 😫
2023. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek direkt brodukaljak magukat. Soha senkire nincsenek tekintettel.
2023. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Produkálják
2023. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lenne, ha észrevennék magukat..

Túlkompenzálják a helyzetet, és azt szeretnék, ha ott és akkor rájuk figyelnének, ők lennének a középpontban. Nekem is nagyon sok, amit le tudnak művelni, de olyankor igyekszem tudomást sem venni róluk, mert ezek az egyének tipikusan figyelemre éheznek. Szerintem az lehet a háttérben, hogy sokan vannak, akik nem kaptak/kapnak nekik elegendő figyelmet, és így szeretnék ezt most pótolni.


Nekem is van egy ilyen szomszédom, borzalmas, mit meg tud magának engedni időnként..

2023. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!