Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális ha anyuka ként arra...

Normális ha anyuka ként arra vágyok hogy "szórakozhassak független tiniként"?

Figyelt kérdés

Picit pár sor magamról

Sajnos soha se volt baráti köröm,az én eletemből kimaradt a buli,a szórakozás,a bandázás.

Képzeljétek soha se szívtam bele 1 szál cigibe se és soha se voltam részeg sem. Sőtt az alkoholt is csak kóstoltam. Koszonom nekem eleg volt,nem ízlik cimszo alatt tobbet nemis fogyasztottam alkoholt!

Valamiert akkor amikor lehetosegem lett volna ezekre nem vágytam a fent emlitettekre. Azt mondtam alig 18 evesen én családot szeretnék es gyerekeket,anyuka szeretnék lenni! En igy lennek boldog!

Teljes erommel azon voltam hogy a leheto leghamarabb ennek legalabb a legalapvetobb dolgait biztositsam

Sikerult is!

Alig voltam 20 éves amikor megvettem életem elso sajat lakasat ugy hogy még suliba jartam,dolgoztam es a suliba osztondijjat is kaptam

Epp hogy 23 éves lettem amikor teljesult életem vágya,anyuka lehetek,igen babát vártam !

Az eletem mint egy mese,leirhatatlan volt az orom,vegtelenul halas voltam mindennek,mindenkinek es az eletnek is

Hát a rózsaszin köd kb 2 év mulva eltunt es telibe vágott a komor valosag...


Mar nem ereztem az eletem egy mesenek

Bar boldog voltam/vagyok,es orulok hogy anya es feleseg lehetek de valami hianyzik...

Hianyzik az ami kimaradt

A szórakozás,az atbulizott ejszakak amiket csak elkepzelni tudok milyen is lehet...


Most itt vagyok 26 éves fiatal anyuka ként és azt erzen az a kapu amit keresek mar szamomra bezáródott,ugy hogy valojaban soha ki sem nyilt


2023. aug. 2. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
nem, mivel nem vagy se tini, se független
2023. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, normálisnak éppen normális, de mivel most épp gyereket nevelsz, ennek az ideje akkor jön el, ha a gyerek önálló lesz, neadjisten el is költözik majd. És még akkor is fiatal leszel.. Bár addigra már ez nem annyira fog hiányozni. 😂


Egyébként nekem is kimaradt ez, és én későn is lettem anyuka, de sose hiányzott. Akkoriban sem és azóta se. Sokkal inkább szeretem a barátainkkal töltött minőségi időt, nyaralást, utazást.

2023. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Majd ha nagyobb lesz a gyerek, eljársz a nyanyákkal retro bulikba.
2023. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Magyarán nem élted ki magad. Ezt ecseteld szépen a párodnak, aztán elképzelhető, hogy független leszel.
2023. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem élted ki magad korábban buli, szórakozás téren. Kicsit korán vállaltál gyereket, akiért felelősséggel, szeretettel tartozol, illetve életed epitésével voltál elfoglalve, de ezzel nincs semmi baj.

Általában aki fiatalon lett édesanya eljön ez az érzés, ami most nálad ez természetes, csak ez a lényeg, hogy ezen felül kerekedjen az anyai ösztön, illetve az, hogy nem vagy független.

Ha ezen az buliznék, független lennék érzésen nem tud túl lépni, akkor azt a családod, a gyermeked nagyon megfogja érezni negatív értelemben.

Buli szórakozás már nem igazán fér bele, de próbálj meg magadnak csinálni én idő, akár heti egy-két óra (has tánc, torna, tanulás, vásárlás, nézelődés, sport stb.), bármi amit kikapcsolást nyújthat a számodra.

2023. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Egyszerű a képlet:

nem vagy még érett agyilag, érzelmileg az anyaszerepre.

2023. aug. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha egy felnőttnek hirtelen hiányozni kezd a meg nem élt fiatalsága. Beszélj a férjeddel erről, hogy te szeretnél időnként vele vagy haverokkal csapni egy görbe estét. Van, aki vigyázna a gyerekre/bébiszittert megengedhettek magatoknak? Párod hogy állna ehhez? Neki vannak külön programjai, míg te babázol?
2023. aug. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Legyen hab a tortán hogy párom külföldre jár dolgozni mint kamion sofőr

Gondolhatjátok mennyit lehet itthon


Szüleink az ország másik végén laknak


Tehát huzamosan a gyerekkel vagyok egymagam

2023. aug. 3. 07:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják azt a bölcsek hogy mindent a maga idejében:D
2023. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem normális dolog. Más fiatal meg lakhatásra vágyik. Te ezerszer jobb helyzetben vagy...
2023. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!