Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol vannak (legális?) nudista...

Hol vannak (legális?) nudista strandok Magyarországon, mire számítsak, ha elmennék?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a strand minőségre, infrastruktúrára. Milyen korosztály szokott járni?

Gyerekes családok, nők, hetero párok is vannak sokan?



2023. aug. 10. 06:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Délegyháza, Balatonberény... De a nudizásnak mi köze a szexualitáshoz?
2023. aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Semmi köze a szexualitáshoz a nudista strandnak, rossz kategóriába írtál
2023. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

Balatonberénybe járunk. A strand zárt, belépőjegyet kell venni. Előtte parkoló van, mindig találunk helyet. A strand maga nagyon tiszta, csendes. A vízbe egy kör alakú stégről lehet bemenni.

Van étterem és külön bár is annak, aki csak innivalót/fagyit szeretne. Leüléshez törölköző használata kötelező!

A mosdó rendkívül tiszta.

A strand területén vannak kempingházak és lehet sátrazni is, nyilván nem a napozók közt.


Kukkolókat, szexuális megbotránkoztatókat stb, stb kiraknak a strand területéről. Ahogy írták előttem is, ez nem a szexualitásról szól.

2023. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szexualitásról szól. Teljesen átlagos emberek járnak. Átlagos testeket látsz és átlagosan viselkedik mindenki. Semmi free sex. Ha erre vágysz, akkor nagyot fogsz csalódni.
2023. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valóban nem a szexualitásról szól ez, én se igazán értem, mit vártam attól, hogy itt tettem fel a kérdést.

Bár bevallom, mivel meleg vagyok van bennem szexuális kíváncsiság egy ilyen helyzetet és a meztelen férfiakat illetőn. Nyilván nem fogom becsukni a szemem, ha ott vagyok és számomra vonzó férfit látok meztelenül. Ez nem szexuális megbotránkoztatás. Direktben semmi rosszat nem tennék, csak mondjuk legeltetem a szemem, esetleg barátkozok, ismerkedek, mert miért ne? Vannak történetek nudista strand kalandokról, vagy ha nem is ott helyben, akár később találkozni, eredetiséget cserélni. Gondolom, aki szingli sem csukja be a szemét ha számára valami vonzót lát.

És az átlagossal nincs semmi rossz szerintem, egy átlagos kinézetű pasi is lehet vonzó. És nyilván nem a strand közepén szexelésre gondoltam.

2023. aug. 10. 16:27
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Gárdonyban megy az ismerkedés és a szex is.

A textiles strandokon is megnézik egymást az emberek. Nincs ebben semmi rossz.

Te hány éves vagy?

2023. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én 28 éves vagyok
2023. aug. 10. 21:06
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer és örökre:

A nudista strand egy ugyanolyan strand mint a nem nudista csak meztelenül vannak az emberek.

Ennyi tényleg.

Sajnos van sok olyan aki csak nézelődni megy mert különben sosem látná életében meztelen embert, de a rosszul viselkedőket kirakják/kitiltják, pld dél1en kötelező regisztráció van. Külföldön vannak olyan helyek ahol csak párokat engednek be.

Tény és való hogy sok homoszexuális férfi pár is jár nudizni, ez egy érdekes jelenség, gondolom azért van mert a nudista társadalom elfogadóbb és egy nudista strandon nem beszéli ki őket senki.

2023. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan, de a lényeg, hogy mindenki meztelen 😂

Hát a sima strandon is lehet kalandozni 🤷🏻‍♂️

Úgy beszélsz a nudista strandokról mint valami szekta vagy vallási törzshely. A rosszul viselkedőket mindenhonnan kirakják, a teszkóbol is, ezzel most aztán semmit nem mondtál.

2023. aug. 11. 09:30
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, mert pld egy NEM nudista strandról nem rakják ki azokat akik fotókat készítenek.

Nem szekta, de vannak szabályok amiket be kell tartani, hogy ne menjen át kuplerájba.

2023. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!