Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen kozossegi oldalakon,...

Milyen kozossegi oldalakon, csoportokban stb lehet ismerkedni, beilleszkedni tarsasagokba? + ismerkedni fiatalabb 18-25 lanyokkal? Fbon van egy csomó ócska csoport insta ugye solo. Mi maradt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 21:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyakori kizarva. Mi van még?
2023. aug. 13. 21:26
 2/4 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
FB-n nem csak ócska csoportok vannak. Olyat is kereshetsz, ami egyes érdeklődési köreidre, hobbidra épít. Vagy épp a szakmádra/munkádra.
2023. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam már, az összes jó csoportot elözönlik a boomerek (35+ os emberek átlagban 40-45-55) és persze mindegyik mami ott nyomja magát meg mindegyik 55-ös papi 19 éves barátnőt akar magának. Esélytelen. Valami korhatáros csoport kéne ahol 25 fölött face kontroll van.
2023. aug. 13. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiatalok már rég nem Facebookoznak, ezért találsz minden csoportban csak ócska 35+ boomereket, mint amilyen én vagyok pl. :)
2023. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!