Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan éleszthetném fel?

Hogyan éleszthetném fel?

Figyelt kérdés

Az alábbi videó bárki számára élvezhető lehet: [link]


Szeretnék én is hasonló emberekkel hasonló élményeket átélni. 25 éves vagyok, és az életem során mindig zárkózott voltam, inkább számítógépes játékokkal foglaltam el magam, ilyen ismeretségi köröm van, és hiába nyaggatom őket, nincs kedvük sehova se menni soha. Hogyan ismerkedhetnék ilyen emberekkel? Hogyan élhetnék át ilyen élményeket? HOGYAN ÉLJEK IGAZÁN? Hegyet is szeretnék mászni.



2023. aug. 17. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Hídról ugrálni a Dunába?

Hát ezt a csávót sem az eszéért szeretik. Azon kívü, hogy bírság jár érte, kibbbszott veszélyes. Már önmagában a vizet éréskor szerezhetsz olyan sérülést ami akár az életedbe is kerülhet, és akkor még a sodrásról, nem látható akadályokról, hajókról nem is beszéltünk...

Ha ekkora jampi vagy, inkább evezz rajta végig a Fekete Erdőtől a Fekete tengerig.

Ja, hogy az teljesítmény lenne? Hát bocs...



Ha pl a hegymászás érdekel, kezdhetsz mászó csoportokban. Nem ám igazi hegynél, elég mászófalas terembe menni. Ott is kapsz már nem kevés kihívást és vannak ilyen Facebook csoportok, stb. Ha jelzed, hogy kezdő vagy, d emotivált, sokszor szívesen segítenek.


Vannak szervezett hegymászó túrák is. Kivisznek busszal pl Ausztriába, vezetik a túrát, este visszahoznak. Vagy amikor vége. Ott is ismerkedhetsz, hisz azonos érdkelődésű emberke lesznek ott.

Csak vigyázz, hogy legéyl tudatában a szintednek! Ne menj olyan túrára, ami túlzottan meghaladja a képességeidet, tapasztalatodat, mert akár az életedbe is kerülhet!

Ha ilyen vezetett túrát nézel, a Rolitúrát kerüld el messziről! Felelőtlenek, sőt, gyakran az előírásokat is megszegik a profit érdekében, ami már emberi életeket is követelt.

2023. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Addig ugralnak a kis kocsogok amig valamelyik kis kocsog le nem fog benulni aztan tolgathathatjak ide-oda kerekesszekbe
2023. aug. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek kellj fel, majd irány valamelyik közeli hegy vagy domb! Ha az Alföldön élsz, akkor kicsit bonyolultabb.


A hidakról ugrálást meg felejtsd el! Biztonságtalan és értelmetlen.

2023. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Most halt meg nehany hegymaszo minek akarsz te hegyet maszni?!
2023. aug. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4, ezt úgy mondod, mintha régebben nem haltak volna meg hegymászók... vagy ha felröppen egy hír egy halálesetről, akkor onnantól fél évig nem szabad hegyet mászni?:D
2023. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem onnantol soha többé nem szabadna hegyet mászni, másszatok alföldet XD
2023. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!