Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jó lesz ha azt mondom nem...

Jó lesz ha azt mondom nem tudom?Munkahelyen minden nap megkérdezik,hogy mi van velem és engem frusztrál.

Figyelt kérdés
Ez most lehet nektek polgár pukkasztónak fog tűnni de én fenn vagyok a plafonon mikor ezt kérdezik,sőt még a kedvesemtől is zavar amikor erről érdeklődik.Másnak normális de nekem nem.Bántalmazó kapcsolatom volt évekig,meghalt a 2 éves kislányom akit neveltünk,anyukám 11 évesen elvesztettem.Végig néztem gyerekként ahogy mamámat ütlegeli a nagyapám még nagyon kicsi voltam így nem tudtam ellene tenni.Végig kellett hallgatnom ahogy apámat az új nője szóban bántalmazza durván.Kirúgtak 2 munkahelyről,utáltak és bántottak az iskoláimba.És a mai napig fenyegetnek halálosan bizonyos emberek.A kérdés azért zavar mert rávágom hogy minden oké de tudom,hogy csak hazudok ezzel magamnak is és nekik is de nem akarok magyarázkodni.
2023. aug. 20. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Már réges régen szakemberhez kellett volna menned, ha ez ennyire kiül rád.

Senkinek semmi köze hozzá, persze nem kell magyarázkodnod.

2023. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Ez engem is zavart. Ez a tipikus pofázás, hogy beszéljen mert utál csöndben lenni. Amúgy sincs semmi köze a munkatársnak hogylétemhez/magánéletemhez/lelki állapotomhoz.


Általában azt válaszolom rá, hogy "ugyanaz ami tegnap, hisz ezt tegnap is megkérdezted". mellé egy szúrós tekintet, hogy érezze már magát kellemetlenül.

2023. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyílván nem kell mindent tudni a másiknak. Én azt szoktam mondani hogy elvagyok nem megvagyok elvagyok... Mert kb elvagyok, vegetálok, létezgetek nem élek csak libegek a kétségek és nyomor közt de nem akarom ezt más orrára kötni. Felhozok inkább valami témát sütés bármi ami nem közvetlen rólam szól
2023. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Mondd azt inkább, hogy:

"Köszönöm a kérdésedet, de nem szeretem a small talk-os kérdéseket.".

Én kifejtettem ezt a munkahelyyemen, és le is álltak vele.

2023. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Azert kerfezik hogy legyn mind csámcsohni


Engem egyenesen a teljes magánéletemrol is faggatnak!

Es ha olyanokat mondanek hogy erre arra nem akarok válaszolni még kigunyolnának hogy pedig teljesen természeteset kerdeztek csak

2023. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha egy ilyen semmitmondó kérdés kiakaszt, akkor szakemberhez kell fordulni.

Nem a lelkedet kell kiönteni, ez gesztus értékű dolog.

2023. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Hú, itt némelyeknek kíváncsi lennék milyen szociális életük van. 😬
2023. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan ami nem tartozik másokra.
2023. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Illendősegből kerdik, van akit amugy nem is erdekel. Igy jo h azt mo dod jol vagy. Nyilvan azt is latjak rajtad hetort vagy, nem ertik miert, igy neha oda pofogik h mizu mintha erdekelné őket, nyilvan ezzel nem tudnak kizokkenteni.

Elkel menned szakemberhez, kibeszelni magadbol stb. Megerteni ezeket. Gyerekkent nyilvan nem tudsz mit tenni.. ezeket vegkepl felkell dolgoznod! A multat! Az eletben amugy semmi szepen nem látsz?? Mert ha nem akkor nagyon nagy a baj, egyedül nem fogod tudni ezt lenyűrni. Arrol amit nem tudtal befolyasolni, az teszi tonkre a jovodet.

2023. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Jó lesz, ha azt mondod hogy nem tudod. Akkor következik a kérdés, hogy miért?

Majd elsírhatod az élettörténetedet, amire amúgy egyikük se kíváncsi, de viszont jó kis pletyi lesz és elkönyvelnek valami elmebetegnek.


A mi van veled, mi újság veled, hogy vagy kérdések csak üres beszélgetés indítók.

Nem felhívás keringőre;nem az ingyen pszichológusaid akarnak lenni. Sima felszínes csevegést akarnak csak.

2023. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!