Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki nálatok idősebb...

Ha valaki nálatok idősebb "szia"-val köszön azt vissza tegezitek?

Figyelt kérdés
Első sorban húszas éveikben járókhoz szólna a kérdésem. Anyukámnak sok olyan barátnője van akik 55-60 körüliek és mindig letegeznek, nekem meg furcsa így 25 körül azt mondani, hogy "csókolom", mert az olyan gyerekes a "Jónapot kívánok"meg borzasztó személytelen és hivatalos. Fiatal férfiaknál még működhet a "kezi csókolom", de én nő vagyok. Csak érdekel, hogy ti ezt hogyan csináljátok?

2023. aug. 22. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Jónapot
2023. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszek a csendőrpertuban, nem fogok magázni olyat aki engem letegez kérdés nélkül.
2023. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem tegezem őket. Marad a jó napot.
2023. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Én ilyenkor, amikor nem hivatalos a viszony, de bőven nagy a korkülönbség, akkor SZÁNDÉKOSAN azt mondom, hogy csókolom.Erre szokták válaszul azt mondani, hogy ugyan már, inkább tegeződjünk.

De ha pl. anyukámnak egy jó barátnője, akkor sziát köszönök, esetleg megkérdezem, hogy ugye nem zavarja akkor a tegeződés.Tudom, hogy az idősebbnek illik felajánlani, viszont az illem szerint aki tegez, azzal automatikusan lehet tegeződni.

2023. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Én alapvetően magázódnék. Nekem alapból az lenne fura ha ők magáznának a 20-as éveimben.
2023. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Minden további nélkül, életkorra tekintet nélkül vissza lehet tegezni.
2023. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!