Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok lusta lábat és...

Miért vagyok lusta lábat és hónaljat szőrteleníteni ha amúgy igényes, csinos, szép arcú nő vagyok? Meg amúgy is, tényleg miért lett nagyon elvárás a mai világban hogy egy fiatal nő szőrtelenítsen?

Figyelt kérdés
Más nő is nehezen veszi magát rá a borotválkozásra? Télen eggyátalán nem szőrtelenítek, jön a jó idő akkor sajnos muszáj vagy ha nem mindenki leszól. Nem elég ha rendes vagyok és szép, de még borotválkozzak is? Könyörgöm.

2023. szept. 15. 08:38
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Azt csinálsz amit akarsz.
2023. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy tudni kéne a miérteket. Nem szereted és kész.
2023. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Iskolában is mindig megszégyenítettek mert látták hogy nem vagyok megborotválkozva. Pedig nem vagyok az a luzer csaj féle amugy.
2023. szept. 15. 08:43
 4/46 anonim ***** válasza:
30%
Hát nézd. Engem nem zavar mondjuk, ha egy nő szőrös, söt, kifejezetten tetszik, de azért a lába legyen síma. A többit úgyse látja senki, csak majd a párod esetleg. :)
2023. szept. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek szőrteleníteni, plusz akármit csinálok mindig kipattogok és tele vagyok szőrbenövéssel.
2023. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
96%

Most lusta vagy, vagy nem akarsz megfelelni az - állítólagos - elvárásoknak?

Az itt válaszolók életét sehogyan nem befolyásolja, szőrős vagy-e.

2023. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
5%

Nem igaz, hogy nem tudsz 30 percet, vagy kevesebbet erre rászánni?! Nem akarásnak nyögés a vége. Ha epilátorral csinálod, mint én, akkor 30 perc/hét. Ha szőrtelenítőkrémmel, akkor 10 perc alatt készen van.


Az, hogy miért vagy lusta, azt csak te tudhatod.


"Nem elég ha rendes vagyok és szép" Nem, nem elég. Ha nyáron bikinire vetkőzöl és szőrös vagy, akkor már nem vagy szép a mai trendeknek megfelelően.

2023. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
92%

Általánosságban is azokhoz a dolgokhoz állunk lustán, amikben nem érzünk elég motivációt, nem szívesen, csak kényszerből,kötelezettség vagy elvárás miatt csináljuk.

Most a nők többsége szőrtelenít, ez vált az általánosabb divattá. De attól még, nem kell hogy mindenki csinálja, sőt, mindenkinek úgy kéne lennie, ahogy jól érzi magát. Ha ez valakiből ekkora ellenállást vált ki, akkor ne szőrtelenítsen inkább, mert csak egy folytonos harcban lesz a pszichéjével, mivel nem lesz önazonos. Az pedig mentálisan nem tesz jót. Próbáld elengedni a megfelelési kényszert, önbizalmat építeni, és ne foglalkozz azokkal akik bántani akarnak.1. Mi közük van amúgy is hozzá? 2. Bennük ez mért is vált ki ekkora frusztrációt? Talán mert nekik is kényelmesebb lenne, csak nem merik meglépni, ők nem elég bátrak hozzá. A másik csoport pedig azért érzi szükségét hogy másokat alázzon, mert így tudja magát érezni valakinek csak, hogy másokat lenyom, megaláz, magában pedig egy nulla önbizalmú senki lenne. Aki rendben van magával, az soha nem bánt másokat. Ezeken próbálj gondolkodni, és szabadabban élhetsz ha leküzdöd a megfelelési kényszert. Ne az számítson, más mit gondol! Őket se érdekli te mit gondolsz róluk.

2023. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Télen én is ritkábban szoktam, de nem érdekel. A férjemet nem érdekli, másokat meg nem kérdezek meg.
2023. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
7%
11 nem érdekled a férjedet? Sajnálom.
2023. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!