Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 3. randi előtti napon megbeteg...

3. randi előtti napon megbetegszik a pali, az azt jelenti, hogy tényleg beteg nem csak nem akar talizni?

Figyelt kérdés

Mondjuk bocsánatot kért messengeren hogy nem tudunk talizni ,de nekem fura. Nem egy roszindulatu fiuról van szó. Nem hazudos bár kitudja.

Szerintetek mi lehet?



2023. szept. 18. 16:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja náthás naon, szúr a tüdeje annira meg van fázva. Melóból is haza küldték.
2023. szept. 18. 16:11
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Annyira örülök, hogy én nem ilyen bizalmatlan egybites nő vagyok, mint te, kérdező. Komolyan, tényleg ennyire nehezedre esik elhinni azt, hogy képes valaki megbetegedni?


Igen, tényleg beteg. De miért nem kéred el a lakcímét, látogatod meg, és főzöl neki egy gyógyító húslevest?

2023. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha neki is így írsz, akkor szerintem nem akar talizni a pali.

Idétlen kifejezések, jó pár helyesírási hiba.

Legyél már igényesebb. Ez a szint kábé általános iskola 2-3. osztály.

2023. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Léteznek beteg emberek. Ősszel elég gyakran. Simán lehet beteg.
2023. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Na pont te vagy az aki naponta 43x a párja telefonját lesi mert biztos csalja...
2023. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Orvos kommandót küld rá,majd kiderítik neked.
2023. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5, sose tenném.
2023. szept. 18. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak annyit jelent, hogy elfelejtettél szólni a betegségnek, hogy messziről kerülje el a "palidat" három nap múlva... ;)
2023. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
A ménkű tudja. A jóindulat azt sugallja, hogy elhiggyem; tényleg beteg. Másrészt meg olyan náthát még nem talált ki az öreg isten, ami egy fiút meggátoljon a találkozóban, ha fontos neki a csaj. Legalábbis 50 éve még ilyen fiúk voltak/voltunk. Ráadásul a nátha se betegség volt, csak egy állapot. Szóval az én véleményem itt most nem játszik.
2023. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es: Ha náthás, jobb nem találkozni, mert fertőző. Önzés megfertőzni a másikat csak azért, mert nincs türelme várni. Ettől függetlenül lehet kifogás is, nem érdemes ezen agyalni. Ha hazudós, az általában csak hosszabb idő után derül ki.
2023. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!