Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehetett a nő baja? Nagyon...

Mi lehetett a nő baja? Nagyon megrémültem!

Figyelt kérdés
Buszoztam haza felé, egyszer csak egy jól öltözött normálisnak kinéző a negyvenes éveiben járható nő le ült mellém, pedig máshol is volt szabad hely. Ennyiből nem gyanakodtam még. A nőnek volt egy nagy sála pedig meleg volt és a sálba bugyolálta magát és a sálat oda tette percenként az orrához, ott tartotta majd olyan furán kidüllett a szeme mikor elvette a sálat az orrától és nagyon nyújtogatta, forgatta a nyakát, hol előre hol felém, a táskámat is nagyon bámulta és közel húzódott hozzám és továbbra is meresztette a szemeit olyan furán, és a nyaka is mindig előre csuklott. A sáljába meg egyfolytába bele nyomta az orrát. Rettenetesen féltem, ilyennel még nem találkoztam. Szerencsére csak fél órát utaztam mellette. Az is fura, hogy más mellett is volt üres hely, alig voltak a buszon, de mégis mellém ült le....

2023. szept. 22. 19:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg olyan furán idegesen markolászta a busz ülést is.
2023. szept. 22. 19:32
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Azért nálad se lehet minden rendben, ha már ennyitől ennyire összepisiled magad.
2023. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem féltem csak érdekel mi lehetett vele
2023. szept. 22. 19:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
drogos vagy mentális beteg, nem kell befosni...
2023. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ilyet még nem láttam
2023. szept. 22. 19:44
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem kérdezted meg, hogy jól van-e?
2023. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Én is "szeretem" az ilyeneket, hogy mindenhol Lambadázni lehet, de azért is mellém ül...

A nőnek valószínűleg volt valami megfázásos, légúti problémája, vagy 1*űen csak fedélzeti problémás volt.

2023. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Nagyobb eséllyel "csak" egy vírusrettegő, és nem egy bandita aki épp ki akart volna rabolni.


"Rettenetes féltem" > < "nem féltem". Melyik akkor?

2023. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor egy olyan idős fickóval utaztam, aki imákat mormolt a 35 perces út alatt végig, de közben néha beszúrt egy istentelen káromkodást.

Ugyanaz: vagy bolond, vagy drogos. Vagy is-is, sajnos sok pszichés betegségre nincsenek jó hatással a narkotikumok.

2023. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem van pár kábszeres ismerősöm, ők nem csinálnak ilyeneket, jófejek.
2023. szept. 22. 20:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!