Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Buliban tenyleg olyan hulye...

Buliban tenyleg olyan hulye nemelyik fiu,h nem tudja eldonteni valakirol,h igazi szuletett no vagy transz,akivel tancol?

Figyelt kérdés
Szerintem latszik valakin egyetelmuen ,h nonek vagy ferfinek szuletett.

#Adamcsutka arulkodo bizonyitek
2023. szept. 24. 08:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
85%
30-biológiailag nő vagyok, de az alkatom fiús. Elég magas vagyok, a csípőm kicsi, q mellem majdnem lapos. Nézték már transzinak pedig nem vagyok az.
2023. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
42%
22+27+30 na hát akkor majd ahhoz mit szól a kérdező, amikor azt tudja meg, hogy olyan is van, hogy az illető nőci nőnek is született és mégse teljesen lapos a torka, hanem mégis dudorodik rajta a gégéje, na ezt meg ne tudja a kérdező, hogy ilyen is előfordulhat ("vádolhatod" az összes FELNŐTT ádámcsutkás nőt transzisággal, ám helyette inkább azt próbáld ugyanerre ráfogni, hogy gimis meg áltsulifelsős osztályomban is volt pár ilyen csaj, gyerek transzi MO-on nem létezik... ismerek gyönyörű nőt, akinek kislányként is olyan volt a nyaka és ma is olyan, hogy jól kidudorodik a gigája)
dec. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Van aki eszre veszi, van aki nem. 🤷🏼‍♀️ A legtobb transz nincs atmutve alul, szoval ha mar tancolnak, megy a tipi-tapi, ki lehet tapintani a nem oda valot...
dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!