Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha MPL automatába várok...

Ha MPL automatába várok csomagot, miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés

MPL általában másnapra hozza a csomagot automatába.

Szombaton tette be a feladó az automatába, így keddre vártam a csomagot. Azonban se kedden, sem ma nem jött meg. Ami teljességgel érthetetlen, mivel már kedd reggel itt volt a csomag 25 km-re, és azt mutatja ott, hogy elszállították. Ami érdekes, hogy estére már megint azt írja, hogy ugyanazon a településen feldolgozzák (ami már megtörtént), majd ma reggelre ismét azt, hogy szállítás onnét, de ugyebár ma sem kaptam meg.


Ilyenkor mi van? Mi történhetett a csomaggal? Mit lehet csinálni?


2023. okt. 18. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az MPL totál lutri. Van, hogy be sem teszik arra hivatkozva, hogy túl nagy, pedig valójában csak ritkán ürítik, aztán a végén sorba állhatsz valamelyik postán, hogy megkapd.
2023. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én eddig ilyet nem tapasztaltam, csak jókat az MPL-ről...


Ma estére megint azt írja, hogy feldolgozás alatt, és szintén ugyanazon a 25 km-re lévő településen...

2023. okt. 18. 19:22
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Ügyfélszolgálat, és minél hamarabb érd el őket, mert így az életbe nem fogod azt a csomagot látni, tapasztalat. -.-
2023. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Magyar Posta? Jó tapasztalatok?

Igen, egyszer nekem is kihozták a csomagom másnapra. Előtte meg 2 hétig játszottak azzal, hogy a csomagom a depóban van 30 km-re. Aztán elindult, aztán vissza. Emailt írtam én is, a feladó is. Hát sajnos nem tudják, majd egyszer ideér, vagy nem. Ilyet írtak bas,ki, hogy mondjam meg pontosan hány centiméter a csomag, különben nem tudnak utána járni. :D

Mondhatom, azóta sincs meg a 15 ezer forintos csomagom. Márka jelzett volt a csomag, valaki meg beleejtette a táskájába a Postánál.

2023. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hova írtatok emailt?
2023. okt. 18. 19:36
 6/11 anonim ***** válasza:
2023. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tele van az automata és nem tudják elhelyezni a csomagot. Nekem egyébként vegyes a tapasztalatom a Postával.
2023. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Az MPL sokszor ellopts az elore kifizetett csomsgom,az utsnveteset meg mindig szandekosan kinyitottak


Menj oda es kerested a csomsgod es soha tobbet ne szsllittass veluk.


En azota minden webaruhaznak es eladonak megmondom,h MYpL-el semennyiert nem veszem meg a termeket.

2023. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma reggel (nem tudom, hogy a panaszom hatására e, amit kitöltöttem) érkezett egy sms és egy email is, hogy letétbe helyezték a küldeményemet a fő postán, és hogy 8 napom van átvenni. (Nem azon a postán, amelynek az automatájába kértem a csomagomat.)


Meglepődtem, de örültem nagyon. A csomagra viszont rá van írva, hogy HIBÁS illetve a 10.17., és a 10.18. dátum, az automata át van húzva rajta feketével és oda van írva helyette hogy Posta 1.


Az ügyintéző hölgy azt mondta, hogy nincs rajta se a telefonszámom, se email címem, ami igaz is, és hogy ezért IS lehetett gond, viszont akkor ma hogyan értesítettek?!


A panaszra pedig azzal reflektált az ügyfélszolgálat, hogy "technikai okok miatt nem sikerült betárolni az automatába".


Valaki tudja, mi volt a gond? Az csak nem lehetett szerintem, hogy nem fért be az automatába se kedden, se szerdán, hisz akkor miért írták rá a csomagra, hogy HIBÁS... A csomag pedig nem olyan óriási nagy egyáltalán, közepes méretűnek mondanám.

2023. okt. 19. 23:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem a webshop nem írta rá a telefonszámomat, akkoriban még azt is be kellett írni az automatánál azonosításhoz. De emailben értesítettek, csak nem tudtam kivenni a rekeszből. A feladónál amúgy megvan a küldemény azonosító, szóval ha valamit elfelejtett, ami kellett volna, ő tudja értesíteni a Postát, így el is tudnak érni.
2023. okt. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!