Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Biztonságos, táncolásra...

Biztonságos, táncolásra alkalmas szórakozóhelyek Budapesten, ahol nem annyira horror árak vannak?

Figyelt kérdés

Szilveszterre barátnőmnek olyan ötlete támadt, hogy menjünk el közösen inni, de én nem ismerek túl sok ilyen helyet, talán 3-ban, ha voltam (Doboz, Hétker, Kert), kíváncsi lennék, hogy aki fiatal és szokott bulizni, neki mi vált be.

Rólunk így annyit érdemes tudni, hogy 20 körüliek vagyunk, nincs sok pénzünk, de fejenként egy 10-est rá tudnánk szánni az estére. Viszonylag korán, 8-9-kor jó, ha már nyitva a hely és olyan éjfél-hajnali 2 körül eljönnénk onnan.



2023. okt. 24. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Stifler Ház és Füge. Játékterem és biliárd is van. A Doboz is jónak tűnik, de azt nem ismerem.

A Stifler-be rendszeresen járok, a Fügében 1 évvel ezelőtt töltöttem a Szilveszter bulit.


35/F

nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!