Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinaljak ha én mindenkive...

Mit csinaljak ha én mindenkivel rendes aranyos vagyok de ki is állok magamért vissza húzódó se vagyok de mégis mindenki le akar rázni és nem akarnak velem barátkozni?

Figyelt kérdés

Határozott ráadásul kedves szemelyisegem van és elő ítélet sincs bennem. Mégis mindenki a rosszat látja bennem és aki barátom volt is kimerült hogy csak szànalombol vannak velem. Ráadásul ha egy társaságban mindig egyedül hagynak egy idő után és gúnyosan beszélnek velem és sokszor át néznek rajtam. Sugdoloznak is rólam mindig. Hiába teszek jót ha en vagyok a labtorlo mindenkinek. Meg a tényleg nagyon rendes emberek is elfordultak tőlem.


Meg bármerre utazok meg megyek nincs nyugtom mert apam ismerosei állandóan utánam leskelődnek és hamis információkat mondanak apámnak mert nem elég hogy nincsenek barátaim meg itthon is csesztet mindenki nem is ismernek csak elitelnek és szarnak hisznek! Mindig másnak hisznek nem nekem!



2023. okt. 29. 07:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt mondják hogy nem vagyok önálló de ha önállósitom magam az a bajuk. Sokszor már az öngyilkosságon gondolkodok.
2023. okt. 29. 07:59
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha nagyon zavaros de ki kellet írnom magamból mert rossz nekem így. Hiába vagyok felnőtt meg mindig gyerekként kezelnek.
2023. okt. 29. 08:00
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a "kiállok magamért"-nál lesz a gond.

Mikor,miben és hogyan nyilvánul meg ez nálad?

2023. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kíváncsi lennék milyen vagy, sajnos hiába írod le, mi innen nem tudjuk megmondani mi lehet a probléma, ami miatt másoktól nem kapsz figyelmet.


Így csak találgatni lehet, talán az, hogy túlságosan látszik az igyekezeted de ezt senki sem fogja tudni megmondani neked innen.


Gondolom a szülők azért tudnak csesztetni, mert még otthon laksz. Igazam van? Hány éves vagy? Tanulsz még?


Sokszor az a tapasztalat, hogy a szülőkkel rendeződik a viszony ha a gyerek elköltözik, akkor a szekálós hétköznapokat felváltja, hogy várnak haza egyszer-egyszer mert a szüleid, szeretnek és hiányoztál nekik, de hogy 0-24-ben egymás fenekében legyetek, abból pedig kötözködés lehet.


Ez a felnőttè válás része, a szülők bele tudnak ragadni abba, hogy úgy bánjanak veled mint egy gyerekkel, de tud normalizálódni, ha tényleg leválsz.


Mondjuk nekem például évekbe telt, és nekem is rossz volt a kapcsolatom a szüleimmel, sokat bántottak kiskoromban, sőt el is hanyagoltak, és ezt hosszú időbe telt feldolgoznom.

Úgyhogy fel a fejjel, az élet halad, nem marad ilyen.

Emlékszem azért is rendszeresen sírtam mert kitaszítottak az Okj-s képzésen az osztálytársaim kb. 2 naponta tesómnak pityeregtem telefonon, és panaszkodtam.


Nem igazán voltak barátaim, ide túl ilyen voltam oda meg túl olyan.


Viszont ha felnősz és helyére billen az értékrended és az önismereted, akkor nem tud egy-egy genya ember elkeseríteni. Mondjuk úgy a 20-as évek végére, 30-as évek elejére már kapsz annyi pofont az élettől, hogy tudni fogod, hogy mik a határaid, és fizikai energiàd nem lesz, hogy teret adj a mérgező kapcsolatoknak, pl. Tegyük fel hogy a szüleid, tényleg szekálósak maradnak, ha leválsz, kibírsz velük egy találkozót 3 havonta egyszer, és úgy élsz ahogy neked jó, nem befolyásolják az érzelmeidet.


Ha egyszer megtapasztalod azt az érzést, hogy milyen ha magaddal vagy, hogy az érzelmeidet képes vagy irányítani, hogy szabad vagy, dönthetsz úgy hogy kisírod magad és megélsz mindent, de dönthetsz úgy is, hogy márpedig ma akkor is jó kedved lesz, mert elhatároztad. Szóval nem mások hangulatingadozása jó vagy rossz kedve befolyásolja az életed. Ez sokat számít. Ha képes vagy ezeket megélni, nem mások figyelme után fogsz ácsingózni.


Mindenkit érnek igazságtalanságok, nekem is keltették már valamiben rossz híremet, ami nem is úgy volt. Generáltak konfliktust a semmire, tudd hogy nem az határoz meg amit mások gondolnak rólad. Hogy fele annyit nem gondolnak rád az emberek, mint te rájuk, mert magukon kattognak, azért tudnak mást bántani, mert nincsenek magukkal rendben. Úgyhogy nem méltóak a figyelmedre.

2023. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Azt jelenti, hogy torz az önértékelésed. Valószínűleg nem vagy olyan habos-babos imádnivaló kis csoda, mint ahogy lefested magad. Az, hogy miért, azt már csak azok tudnák, akik kapcsolatban állnak veled.
2023. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyennek érzed te magad, valamiért nincs összhangban azzal, amilyennek mások látnak/tapasztalnak téged. Vajon mi lehet ennek az oka?
2023. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 -os : Sajnos évek óta azt próbálom megfejteni de nem jövök rá.
2023. okt. 30. 10:17
 8/10 anonim ***** válasza:
És,hogy érzed,tudnál kicsit nem kedvesebb lenni?
2023. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor kihívlak egy retorikai párbajra... görögösen!
febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne légy öngyilkos amúgy, ezt ugye te sem...
febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!