Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan keljek fel hajnalba...

Hogyan keljek fel hajnalba úgy, hogy utána ne jöjjön ki senki utánam a konyhába? Több lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék hajnalba egy kis én időt úgy, hogy azt csinálom amit akarok és senki nem szól rám, de ha ki érek a puha papucsomba a konyhába mindig véletlen valamihez hozzá érek ami hangosan csattan meg sokszor már a szobámban le ejtek valamit.. Pl. ma a nagy fülhallgatómat ejtettem le. Volt, hogy egy poharat ejtettem le, volt, hogy már igaz ki értem a konyhába és csinálni akartam magamnak kaját és egy fedőt ejtettem le...



Ti akik, igy csináltok mint én, hogy oldjátok meg , azt, hogy nem veritek fel a házat?



2023. nov. 3. 06:08
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj jobban!
2023. nov. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Úgy, hogy élj egyedül.

Kapcsolj villanyt, akkor látni is fogsz.

Hajnalban ne egyél, maradj a szobádban énidőzni.

Ez három opció eddig.

A hajnali fedőleejtést nem értem mondjuk, nekiállsz főzni?

Nem elég akkor, ha már mindenáron eszel, egy szendvics, ami kevesebb zajjal jár?

2023. nov. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazad van de a hüttő nyitástól és a szenyó készítésre is kijönnek, rossz alvók sajnos.
2023. nov. 3. 06:16
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nehéz kérdés így:

Ha tudod, hogy hamar ki fog menni, akkor eseetleg szerezz be egy kicsi (fej)lámpát, vagy használd a teló lámpáját. Készítsd elő előző este azon cuccokat, amikre tuti szükséged lesz másnap.

2023. nov. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4/ jó ötlet(: Kösszii
2023. nov. 3. 06:23
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Vegyél egy kishűtőt a szobádba.

Negyedik opció.

2023. nov. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez a családod? Miért mennek ki? Nekik is dolguk van, vagy csak téged akarnak "szórakoztatni?

Egyébként dolgok előkészítése, fokozott figyelés, köztes ajtók becsukása előző este.

2023. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a hüttő?
2023. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kitana. ***** válasza:
19%
Szerintem is a kishűtő a jó ötlet. Gondolom lehet kapni olcsón olyan kicsiket, amik elegek egy adag felvágottra, két paradicsomra meg egy jegeskávéra, a többi cuccot ami kell, meg szintén felviszed.
2023. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért megy ki a családom mert nem szeretik ha korán kint vagyok, nekik nincs dolguk azért jönnek utánnam, hogy ,,szórakoztassanak" sajnos!
2023. nov. 3. 13:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!