Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy kuponom amit egy...

Van egy kuponom amit egy oldalra kellene be írni és tudok óriás kedvezménnyel rendelni , hova tudnám be írni ahol többen le töltsék és be írjak ?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Igekötő ige előtt áll, egybeírandó. Igekötő ige után áll, különírandó. Szívesen.
2023. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Veréb beszél bagolynak 😅 ez nekem volt kellemetlen ,most komolyan te oktatsz ki a helyes írásról???közben te még rosszabb vagy nálam is OMG 🤣ez nagyon ciki!!! OMG🤣😂😂
2023. nov. 6. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen "kedvezmények" csak manipulációs trükkök, amivel rávesznek hogy akkor is költsd a pénzed, ha nem terveztél kiadást. Sőt még szervezz be magad alá még több embert mint a piramisjátékoknál, hogy belőlük is nyerészkedj, közben észre sem veszed hogy nem létező akciókkal szórnak meg. Például leveszik a termék árából és hozzáteszik szállítási költségként, vagy az ingyen szállítási költséget ígérik, mert annak árát a termékébe építették bele.


Az adott oldal tematikus csoportjaiban próbálkozhatsz, de jobb lenne felismerni, hogy ezek csak pszichológiai trükkök amivel kihasználnak téged.

2023. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Az egyes szerintem csak segíteni akart. Nem értem miért lenne ciki, ráadásul ő helyesen írt. (Nem ő vagyok és szerintem jó elfogadni a segítséget, mindig lehet tanulni.)


-helyesírás

-beírni

-beírják

-letöltsék


A kérdést meg tudod magyarázni? Az ilyen oldalakon általában van egy hely ahova be tudod írni a kuponkódot. Mit és kinek kellene letölteni?


A kettessel is egyetértek.

2023. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miben akarat segíteni ? Abban hogy azért fel jön erre az oldalra hogy mások írásába bele kössön? Ugyan úgy mint te , istenkém miért vannak ilyen emberek akiket zavar ha más nem ír helyesen miért fáj ez nektek ? Könyörgöm értsétek már meg nem lesztek jobbak ha helyes írási tanácsokat osztogattok mikor növitek ki ezt? nem iskolában vagyunk és nem tanárok vagytok hogy ez böjke a szemeteket , emberiség ahhh az állatok jobban néhány embernél !
2023. nov. 7. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kell helyesen írni, mert az iskolában jegyet kapsz rá. Hanem mert megtanultad az anyanyelvedet, és nem állítasz ki magadról egy olyan képet, hogy igénytelen vagy ostoba vagy. Jobb híján pedig védekezésként támadsz, miközben összetett szavakat sem tudsz leírni.
2023. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!