Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eladtam jófogáson egy terméket...

Eladtam jófogáson egy terméket és az illető kérte, hogy Whatsappon beszéljúk meg, de azóta is napi szinten többször rám írogat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem örültem a Whatsaponak sem igazából. Rengeteget írogatott ott is, meg beszélt, már evett a fenek, hogy azért a pár ezerért fél napot kell chatelnem. Másrészt lealkudta a fenébe is, de mondom ne maradjon rajtam. Azóta is, meg utána is napi szinten többször rám köszön, kérdezget, merre lakom,.nem írok neki vissza, elnémítottam, de csak írogat folyton.
nov. 12. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez aberralt, reg letiltottam volna. Meg nem keso.
nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a büdös francért nem tiltod le? Ezt meg tudod magyarázni?
nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le.
nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl megengedő vagy. Ha nem kell neki a meghirdetett áron, vagy értelmetlenné válik az alkudozás, akkor megszakítod az egész beszélgetést és lezárod a témát. Ha még mindig nyomja a szöveget, akkor letiltod.

Nem is érdemes több energiát fektetni bele, mikor minden valós érdeklődőre 10 scammer jut, akik csak a hülyeséget hajtogatják, hátha sikerül átverni téged.

nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ment hogy mástól ennyiért vettem stb. 10 helyett lett 5
nov. 12. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le és éld tovább boldogan az életed!
nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Már rég megtettem volna. Hasonló történt velem is, ügyféllel beszéltem munkaügyben a céges FB-messengeren, aztán naponta háromszor rám köszönt, irkált az időjárásról, stb. Udvariasságból válaszolgattam neki röviden egy darabig, akkor tiltottam le, amikor éjjel fél 12-kor egyszer csak azt írta (még mindig a céges messengeren) hogy jön hozzám, és milyen jót fogunk d&gni. Megírtam neki, hogy jöjjön csak, a rendőrség fogja szeretettel várni, aztán tiltottam. Az ilyenekről előbb-utóbb kiderül, hogy zakkantak.
nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Azért nem tudja letiltani, mert megy a kognitív torzítás a fejében.

A "mit fog gondolni" a "nehogy megkeressen, nehogy kárt okozzon", "nem akarok bunkó lenni vele", stb.

Hát ez pszichoterápia.

nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!