Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kifejezetten férfiak véleménye...

Kifejezetten férfiak véleménye érdekelne, hogy ők hogy értelmezik a férfitársuk viselkedését? (Lent)

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Amikor egymással szemben, majd mellett sétálunk el, akkor fókuszáltan néz, máskor elnéz vagy rám se néz. Nekem tetszik a férfi, de félek, hogy hosszasabban kizárólag “evolúciós” okok nézett, mert hopp egy nő és nem azért, amiért ÉN voltam. Remélem így érthető.

2023. nov. 14. 00:32
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Mit kellene csinálnom? Eléggé zavarban is vagyok, mert vagy egy évtizeddel fixen idősebb nálam. Meg ugye annyi tapasztalatom sincs ezen a téren, hogy nagy bátran leszólítsam.
2023. nov. 14. 01:02
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy. Próbálj meg neki köszöngetni, hátha kedvet kap hozzád.
2023. nov. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Áh, ezt elképzeltem, de nem menne. Mindig társaságban van.
2023. nov. 14. 01:09
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, tudom, nehéz.
2023. nov. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, sokszor csak egy lépés vezet a sikerhez.
2023. nov. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem termeszetellenesel viselkedsz, nezel es erre o sem tud termeszetesen reagalni.
2023. nov. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Akkor leírom a szituációt. Kimentem az irodából a folyosóra, ő pedig éppen akkor jött ki egy másik irodából. Kb vagy 15 m-re lehetett tőlem, valamit matatott a zsebében és amikor felnézett, akkor nagyon fókuszáltan nézett rám. Én is néztem őt, de nem természetellenesen meg ilyen hülyeségek. Aztán aznap találkoztunk még x1, akkor már velem volt egy kolléganőm és amikor elsétáltam mellette és felnéztem, akkor is nézett, de én már totálisan zavarban voltam akkor. Néhány nap múlva az aulában ültem, amikor ő ment ki az ajtón és reflexből odanézett, hogy ki ül ott, akkor is összenéztünk, de ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget. Miért viselkednék természetellenesen?
2023. nov. 14. 01:29
 18/28 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen ez a szem, arra való hogy nézzenek vele.
2023. nov. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%

Én pasasként akkor nézek meg egy nőt, ha úgy ampakk tetszik. De....

Ha többször látom, és elkezdem ismerni a stílusát, személyiségét, viselkedését, és az alapján is tetszik.....úgy éri el a max érdeklődést.


Példa: utcánkban is van párt szép lány(nő), eleinte néztem őket, de utánanézegetve, megfigyelve, tapasztalva azt látom, hogy inkább elkerülöm őket 100000 méterre, mert nagyon idegesítőek.


Szóval nagyon nem elég a külsö, igaz, abból is lehet következtetni egy személyiségre.

2023. nov. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk az ilyen önbizalomhiányos nők max. csak külsőre jönnek be a pasinak. Aztán megismer és te minden cselekedetét, üzenetváltást kiteszed ide a netre, hogy vajon miért csinálta, hogy gondolta. Mondjuk meg. Mert ezt szoktátok.

Nincs egy stabil belső izomzatotok.

Kicsit lazíts, és a fejedben lévő mozikat kapcsold ki. Ugyanis a legnagyobb teher mindenki számára a gondolatok a fejünkben.

2023. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!