Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem magam rosszul...

Miért érzem magam rosszul attól, hogy elfogy valami? Több lent.

Figyelt kérdés

Veszek magamnak valami üditőt ,energia italt, akármilyen kaját csinálok magamnak azért nem eszem meg sokáig napokig tartogatom mert félek hogy elfogy és megint ujat kell vennem. Cigivel is így vagyok, inkább nem gyujtok rá csak ne kelljen uj dobozzal venni. Nincs most kerestem jelenleg, lehet azért vagyok ilyen? Mert amugy én nem vagyok spórolós szeretem a drága cuccokat, de amiota nincs tartalék pénzem félek költeni.

Meg attól, is tartok mindig, hogy valamire amit nagyon akarok ha most elköltöm akkor arra nem lesz!



nov. 17. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Hiányérzet?
nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen...de nem értem miért?
nov. 17. 07:38
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen, valószínűleg ez az oka. Rossz tud lenni mikor anyagilag nincs biztonság érzeted.
nov. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is hasonlo van. En meg nem főzök meg enni se akarok csak olyan miatt mert akkor megint mosogatni kell es takaritani a tűzhelyet. Es már nem birom hogy amikor tiszta a konyha es csillog nincs mosatlan, az félnapig tart csak es megint csinalhatom. Milliomodjára is.
nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kitana. ***** válasza:
73%
Nyilván azért, mert nincs sok pénzed. Én is így voltam vele, ez normális. De legalább rájöttem közben, hogy annyira azért nem is rossz dolog spórolni meg tervezni, hogy hogy jöjjek ki kevés pénzből, most sok pénzből sem szórom mindenre, és marad egy csomó hónap végén. Mondjuk egy üdítőt azért megiszom, a cigimet elszívom :D De pl a kajával matekolok, hogy ne kerüljön egy vagyonba, ha akarok valami random szart, azt is átgondolom, kell-e tényleg, vagy csak impulzusvásárlás lenne. (Többnyire nem kell.)
nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs, vagy kevés valakinek a jövedelme, akkor tanul meg spórolni, és "vésztartalékot" képezni. Nem kellene rosszul érezni magadat miatta, ha változatlanul költekeznél, az lenne a probléma. Szokatlan lehet ez a bizonytalanság, ez zavar. A kaját azért ne tartogasd sokáig, mert, ha megromlik/kuka, az az igazi pocsékolás. A jövőben is hasznosíthatod a mostani tapasztalataidat. :)
nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!