Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon lehet olyat, hogy...

Facebookon lehet olyat, hogy ne ajánljon senkinek fel a rendszer ismerősnek?

Figyelt kérdés

" Kiket ismerhetek" menüpontot le lehet tiltani, hogy ne találjon meg senki?


Ismerőseim nem látszódnak.



2023. nov. 17. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2023. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én annak örülnék, ha az én ismerőseimet nem lehetne ezen át véletlenszerűen behúzni. Mindent privátra állítottam már rég, de ez a facebook egy ocsmány adatkezelési rémálom. Hiába vagyok privát, ha akit felveszek, random elkezdi neki dobálni az amúgy titkosított ismerősi listámat! Ajánlgatva, hogy biztos őt is ismeri, holott nem, mert még közös ismerős sincs.

Ez most nem sima rant, hanem egyben kérdés is. Ezellen nem tud esetleg valaki valamit? Csomószor átírták az adatkezelést és a facebook is változott, rég foglalkoztam már ezzel mert nem igazán használom, de nincs azóta valami megoldás erre?

2023. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A megoldás a profil törlése.

Nekem nincs.

nov. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most ott tartunk, hogy folyamatosan onlyfans csajokat ajánlgat, pedig sosem jártam ennek a környékén sem.
nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!