Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meddig ünnepled a születésnapod?

Meddig ünnepled a születésnapod?

Figyelt kérdés
Ismerek olyat is, aki minden felhajtást kerül és nem szokta ünnepelni, de olyat is, akit egyszer kerestem egy sürgős ügyben és elmentem hozzá, valamilyen összejövetel volt nála, elnézést is kértem hogy rosszkor zavarom, mire mondja semmi különös, csak a születésnapomat tartjuk. Hát isten éltessen, de jól tudom hogy nem most van? Erre ő: nem hát, de kit zavar, együtt vagyunk, bulizunk, erről szól az élet.
nov. 28. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Nem szoktad ünnepelni
Az adott napon vagy ahhoz közeli napon, esetleg a héten
Több héten is vagy az adott hónapban
Több hónapon át
Egész évben
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Én évek óta nem ünneplem, tortám sincs, ajándékot sem kapok. Nincs is nagyon kivel vagy kitől.


Annyit szoktam tenni, hogy aznap rendelek pizzát vagy eszek valami finomat, esetleg olyan kaját amit nagyon ennék de ritkán szoktam, és nekem ennyiben ki is merül.


30F

nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az adott napon vagy az ahhoz legközelebbi hétvégén ünneplem a párommal és külön a barátaimmal, de ismerek olyat, aki "szülihetet" tart és ünnepelteti magát másokkal egy-két héten át. Rossz véleményem van róla.
nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azon a napon tartom egyedül, és akkor sem történik semmi extra, nincs is igényem arra, hogy ez máshogy történjen. Általában kapok egy kis apróságot a szüleimtől, cukrászdából veszünk 1-2 szelet sütit fejenként, iszunk egy gyerekpezsgőt és ennyi. Ha legjobb barátnőmmel összefutunk akkortájt, akkor kapok egy tábla csokit, és más tényleg nincs.

23/L

nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a közvetlen környezetem erőlteti a dolgot, - pedig nem látok abban semmi ünnepelni valót, hogy időről időre egyel nagyobb számot kell leírni, amikor valamiért felszínre kerül az életkorom. Nem szeretem, ha ünnepelnek, - akkor pedig végképp nem, ha csak az állapotomat próbálják meg ünnepelni és nem a teljesítményemet!
nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!