Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért írnak ilyeneket egymásna...

Miért írnak ilyeneket egymásnak a tinédzser fiúk?

Figyelt kérdés

A közösségi oldalakon látom hogy egy egy poszt alá a haverjaik ilyeneket írnak hogy kutya, cigány, nyomod f*szos

Ezt miért?



dec. 14. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Fordítva működik, mint a tinédzser lányoknál. Az igazi barátok válogatott szidásokkal illetik egymást, de ha gond van, akkor bármit megtesznek a haveroknak. A lányok képei alatt meg a barátnők olyanokat írogatnak hogy "királynő" meg "szépségem" aztán közben első adandó alkalommal hátba szúrnák az illetőt.
dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
#1 A te logikád szerint akkor mi a barátnőimmel mind fiúk vagyunk. Oké... Imádom, hogy itt mindig lehet valami újat tanulni az incelektől. ^^
dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Inceltől távol állok... Közeli példa. Barátnőm képei alatt ment a "gyönyörűm" meg "szépségem" aztán első adandó alkalommal szúrták őt hátba a nagyon jó barátnőnek hitt emberek
dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha ők ettől jól érzik magukat akkor csinálják csak. Egyébként furán hangozhat de egyetemen is van ilyen. Én egy négyes társasággal töltöm ott el az időmet aztán kettő emberke között leszoktak zajlani olyan beszélgetések, hogy "te köcsög, te fsz, kussolj már el te bzi, stb stb...." Persze végig vigyorognak, tehát érződik hogy nagyon jó barátok és viccből megy az egész de azért nekem fura és bár én is a haverjuk vagyok de ebbe a fajta kommunikációba én nem tudok hozzájuk csatlakozni mert nem érezném jól magam😅 De ezt tudják ők is és tiszteletben tartják.
dec. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igy akarnak kozel kerulni egymashoz aztan meg buzulni
dec. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Olyan durva hogy vannak férfiak akik konkrétan mindenről, de tényleg mindenről arra asszociálnak hogy milyen undorító gcik a lányok/nők. Az itteni + felnőtt párkapcsolatokbeli + családi kapcsolatokbeli kérdések nagy része alatt ez a semmiből jövő, a kérdéshez abszolút nem kapcsolódó beszólósdi megy. Nem tudom hogy egy férfi írogatja ezeket, vagy egy tucat, vagy 100...

De jaah ja ja tényleg a lányok utálják egymást. Volt hogy nőként nem volt szimpatikus egy másik nő, viszont ez az ellenérzés közel sem foglalt el annyi helyet az agyamban, mint az a megvetés amit sok férfi érez itt a nők iránt lol. És ha már itt tartunk még csak más nőtől sem éreztem sosem, hogy ilyen szinten selejtes embernek tartson engem, mint amilyen selejtnek tartják random férfiak úgy ámblokk a nőket😂


Na mindegy, ez off volt; a kérdésre a válasz szerintem az, hogy a fiatalok végtelenül kínosnak és megalázónak élnek meg minden "intim", pozitív érzelmet, szimpátiát. Tini korban sokan már attól vörös fejjel toporzékolnak ha a saját anyjuk megöleli őket, szóval a világ vége lenne ha a barátaikhoz egy jó szót szólnának. Nem; ilyenkor úgy fejezik ki a barátságukat, hogy előadják a tipikus menőmanó alfacsávót, aki úgy beszél mint a bűnözők a gettóban (hiszen ettől érzik nagynak magukat). Mindenki tudja baráti körben hogy azok a kifejezések amiket leirtál igazából a szeretetük megnyilvánulásai, viszont így fogalmazva mégsem olyan nyílt és kínos az egész.

dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!