Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyit Facebookoztok naponta...

Mennyit Facebookoztok naponta és ez mennyi időt vesz el a családidtól? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
dec. 24. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, ha az osztálycsoport nem lenne ott, eddig már rég letöröltem volna, mert sosem használom, csak a tárhelyet foglalja
dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fb
dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat! CSALÁDODTÓL
dec. 24. 15:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi egyszer -kétszer fellépek megnézni a hírfolyamot, kb napi 10-20 perc. Tv-t egyáltalán nem nézek. Nekem nincs szükségem a magamutogatásra és az ostoba műsorokra se. 32f
dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap töröltem le, az utóbbi pár évben is csak 1-2 csoport miatt használtam, most meg már a falon úgyis csak szinte reklámok vannak, alig olyan, ami ismerős posztja. 33 éves vagyok.
dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon maximum 2x nyitom meg az alkalmazást naponta, akkor is csak belenézek a hírfolyamomba, nagy ritkán reagálok az ott látottakra. Posztolni, megosztani pedig abszolút nem szokásom. Ez az egész mutatvány naponta maximum 20-25 perc lehet.

23/L

dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
65%
Elég sokszor "csak úgy" olyan mint egy jó újság az oldalak,csoportok miatt, amiket bekövetsz. Viszont nem rég 120 napra tiltottak. Nem bánom, szerencsére azt már rég megtanultam, hogy semmihez nem szabad (játék) az fb-fiókkal regelni, s így igazából nem érdekel az a 2 éves fiók. Kicsit elegem is van a zsarnokságukból. Hiszen ők (a cég) többet kapnak, mint te . Egyetlen előnye az hogy mindenki elérhető és nem kell 100 forint hogy egy sms küldj valakinek, elég ha van fb és internet. Ezért maradnak sokan a felületen. A tiktok is abba tudtam hagyni pedig rá voltam függve, de ott is zsarnokok uralkodnak és törlik a videóid. Igazából nem bánom ennek már egy éve, és nagyon jó hogy így alakult. Az unalmat nem így kell orvosolni hogy fb vagy tiktokkot nézünk. Ezért kezdem hasznos dologba sakkozom a két híres platformon, szeretem sokkal érdekesebb elfoglaltság, mint a két agyhalott platformon (fb,tiktok)
dec. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7. Miért tiltottak? Sokszor eszembe jutott, hogy magam nehezen tudok leszokni a fb-ról, viszont ha tiltanak akkor nincs mit tenni.
dec. 28. 07:56
 9/12 anonim válasza:
100%

Nem hittem volna hogy ennyire kihúzom a gyufát náluk, 120 nap az nem kevés, de semmit sem ér, hiszen 30 másodperc alatt új reget lehet csinálni, ráadásul az öreg motorosok , akik már kiismerte az fb aljasságát, az csinál magának egy mirror-fb oldalt az ilyen esetekre. Fazekas Tamásnak nem tudom pontosan, de már 12 használja, mert mindig megsérti a közösségi irányelveket.


Az én tiltásom oka politikai üldözés miatt történt, mert nem vagyok fideszes. Azt történt, hogy a Fekete humor csopiban olykor olyan képet csináltam, amikor egy macska rossz fát tesz a tűzre és másra fogja, a párbeszéd " Brüsszel!"


Itt ami miatt ellenségeim nem használhatták ki a kiskapukat, és jól kioktattam őket " a cigány, rasszista, zsidó poénokat szereti?" Csak egy hülye fideszes volt, aki höbörgött. Ráadásul tele van ilyen undorító rasszista poénokkal, zsidó és cigány viccekkel a Fekete humor oldal.


Viszont most legutóbb engem is megfertőztek, az oldal bejegyzései engemet is befolyásoljoltak, és olyan karácsonyi kép, ahol a macska felborítja a fenyőfát, nem csak az volt írva "Brüsszel"


Hitler bajuszt rajzoltam a macskának :)

Az agyhalottak ezért tiltottak! De ez inkább bosszú, mert nem vagyok fideszes. És az már lejött, hogy nem szeretik, az ilyet, zsidó, cigány, rasszista poénokat imádják. Ezt imádják, amikor rajtuk nevetnek, de a fideszt ne bántsd! Ne tedd nevetségessé, hogy minden Brüsszel hibája.

dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5 órát de nem egyhuzamban.
dec. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!