Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valami amiről azthittétek nem...

Valami amiről azthittétek nem élitek túl?

Figyelt kérdés
Nem szó szerint. Kellemetlen, sőt inkább megalázó helyzeteket szeretnék hallani,ahol ti voltatok a hibásak és amikről úgygondoltátok, hogy nem tudtok majd túllépni rajtuk,kinéznek miatta az emberek. Én is egy ilyen helyzetben vagyok most és csak alig várom, hogy túl legyek rajta,de nemtudok megnyugodni. Pedig évek múlva nem fog számítani valószínűleg.

dec. 26. 04:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek vannak vagy voltak ilyenek az eleteben, nem nagyon vannak teljesen feddhetetlen emberek.

Barmi is az, minden csoda 3 napig tart.

Tudom onmagaval szemben mindig kritikusabb az ember, de nem tartozol senkinek magyarazattal. (Amennyiben nem masnak artottal ezzel a bizonyos dologgal)

dec. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szexuálisan zaklattam egy munkatársat, és amikor ezzel szembesültem, az ütött. A 2010-es években történt, de még nem vagyok túl rajta.
dec. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer nagyon nagyon nagyom kellett pisilnem, de nem tudtam letolni a kertésznadrágomat, mert amit rávettem farmerdzsekit, a szűk gombluk miatt nem tudtam kigombolni. Amíg próbálkoztam kigombolni, nagyon szorítottam és azt hittem nem élem túl. Végül nem bírtam tovább. Nadrágban leültem a wc-re és bepisiltem. Amikor végeztem, teljesen megkönnyebbülve álltam fel és a dzsekit könnyebb volt kigombolni.
dec. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fiatal koromban elkaptak bolti lopáson. A biztonsági őr ismerősöm volt. Nem is ő jött oda, hanem egy eladó, de tuti dolgozott ő is. Ráadásul már dolgoztam is akkor és mondta az üzlet, hogy feljelentést tesznek, illetve a munkahelyet is értesítik. Már nem otthon laktam, de a levelezésem haza küldték. Otthon persze felbontották, mivel rendőrség küldte, egyébként nem szokták. Azt most nem is fejtegetném, hogy milyen idióta dolog volt ez tőlem. Egyszerűen poénból csináltuk ezt egy barátnőmmel. Normális családból származom. Nem is szorultam rá. Apró kis smink cuccok voltak, prémium kategóriából. Otthon anya nagyon kiborult. A melóhelyen a főnököm soha nem említette. Az ismerőst nagyívben kerültem. A közvetlen környezetem tudta csak, így is nagyon kínos volt. Jónéhány álmatlan éjszakát okozott, hogy mit fognak szólni a munkahelyemen hozzá. Azt hittem egész életemre hatással lesz. Igazából lett. Jó lecke volt egy életre az a szégyen. Illetve a mai napig ugyanazt a márkát használom sminkeléshez, amit akkor próbáltam ki.
dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Munkahelyemen megvalósítottam egy hülye ötletemet, majdnem kirúgtak. Az volt a szerencsém, hogy az előző főnök aláírta a tervet, hogy jó lesz, de az új főnök és néhány kollégám nagyon kiakadt, rosszat tett a cégnek, egyértelmű hülyeség volt. Furcsa, de akkor nem éreztem annyira a súlyát, csak később, a munkakapcsolatban ezekkel az emberekkel. Aztán igyekeztem normálisan dolgozni, megfelelni, továbbképzésekre jártam, végül nem váltottam munkahelyet. Ugyanott vagyok, már jó a munkakapcsolatom, mondhatni mindenkivel, de nem tudom, mennyire felejtették el azt az ügyet, mindenesetre nem szokta felhozni senki. (évek teltek el).
dec. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi átveréses munkák.

Utolso pénzemből kimentem kiderult pr.stit keresnek és szerették volna ha beállok én meg mondtam nem kösz, ezt mondhatták volna akkor is már mielőtt elindulok Mo-ról.

Aztán még örülhettem hogy nem dobnak ki helybol utcára mert azt se tudtam hogy jutok haza ott aludhattam es másnap megszerveztem honnan melyik vonat megy haza stb

(Igazábol be is drogozhattak volna meg eroszakkal is befoghattak volna ez volt csak a szerencsém hogy nem tették)


Aztán kulfold megint bébiszitterként dolgoztam(apukánál a gyerek válás utan de apuka szinte állandoan munkában)aztán egyszer jött anyuka látogatóba aki meg azt mondta én ne legyek ott. Igy ki lettem rakva. (Ismét pénz nelkul természetesen)apuka meg hagxott idot hogy tudjak találni másik állást hogy legalább legyen valamennyi pénzem. Gyorsan felhivtam olyat aki fotozasra keres modelleket azonnali fizetessel.

Na aztán ott kiderult hogy aktmofellkedés erotikus fotozas meg a többi. Ott is nagy mákom volt egyszeruen hogy nem eroszakoltak meg és a többi.

Idöközben meg az apuka kitalálta egx haverjával hogy el tudnak engem adni Amerikába, mert vmi hatalmas "ujságmágnást" is érdeklek (akt/erotik fotozás tekintetében) és a 2 pasi kérdezi nem e kimennék oda(Németo-bol Amerika fotózás), na mondom nem elég nekem az hogy Németo-ban kóválygok teljesen egyedül nőként védtelen mint egy árva hogy állandoan q.rvát akar belőlem mindenki de még menjek ki Amerikába is ugyanigy.

Csoda az is hogy nem nem raboltak el es dobtak fel egyszeruen egy repülőre.


Aztán egyebek.

Kint vendégláto munka. Lett barátom szerelem. Csak épp egyszer összevesztünk. Es bosszubol azt csinálta hogy elvitt egy kietlen helyre es otthagyott. Se pénz se telo nem volt nálam de egy autoutat is alog találtam stoppolni. Aztán meg azt se tudtam melyik irányba stoppoljak. Aztán felvettek srácok. Aztán azok nem hazavittek. Hanem 10 másik pasival tóparzozni. Aki felvett az meg össze akart jonni velem. Megint mákom volt hogy nem az lett a vége hogy 10en erőszakolnak meg.

Mesélhetném Ausztriát is meg a magyarokrol kint. De igy is hosszu.

Vagy amikor németben románokkal belgákkal voltam elszállásolva.

Meg a német munkaero közvetítőmről aki mèg ma is évvek mulva is keres engem és online fenyeget.

Szerintem könyveket írhatnék arról hányszor lehetett őrangyalom.

dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az öngyilkossági kísérleteim, és amikor a hajléktalanság küszöbére kerültem.
dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!