Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik Társkeresőt ajánlanátok...

Melyik Társkeresőt ajánlanátok,ha normális, rendes, kedves lányokkal szeretnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bulizós típus és olyan Lányt keresek, aki inkább velem tölti a szabad idejét minthogy minden héten szórakozni járjon.

dec. 26. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Egyiket sem. A társkereső egyébként egy, hát, viszonylag szerencsés dolog LEHET, de nem törvényszerű, illetve én azt vettem észre, hogy az online társkeresők inkább a 30-35 év feletti embereknek lehet különösen jó, 30 éves kor alatt annyira nem, mert abban a korban még felszínesebbek az emberek, tehát egy teszem azt 20-25 éves lánynak nem feltétlen a belsőd fog tetszeni, nem feltétlen azt fogja keresni benned, hanem egyéb dolgot.
dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Mármint melyiket, ami nem az üzletről szól az üzemeltetőinek, és emiatt nem nyomják tele kamuprofilokkal, hogy pörögjön? Egyiket sem.
dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semelyiket, csak idopazarlas. Akkor mar inkabb random uzenet fbn vagy barhol, de szemelyesen a legjobb
dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

hát minden csaj kamus az ilyen oldalakon.. csak like okat meg egy huncut csevejre vágynak sztem. oszt ennyi.. utána amikor már rápörögsz.. ugrik szépen a másik pasira és ő rajta is kiéli magát online.. és így tovább.

én ezt tapasztaltam/hallottam.

dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 hiába lett leszavazva, attól még igaza van. Százával vannak emberek, akiket azért fizetnek, hogy ezeket a kamu profilokat működtessék. Sokkal de sokkal jobban jársz, ha élőben ismerkedsz, vagy ha nagyon muszáj, akkor ilyen témájú facebook csoportokat böngéssz. És 1, max 2 hétnél semmiképp ne várj többet!!! Hidd el nekem, aki Magyarországon lakik, párt keres, és 2 hétig nem akar veled találkozni, az vagy nem kíváncsi rád, vagy kamu! Rengeteg olyan embert látok, akik évek óta beszélgetnek ezekkel a kamu profilokkal. Teljesen bele vannak szeretve egy fikcióba, ami mögött chatoperátorok vannak, semmi több. Tegyél magadnak egy hatalmas szívességet, és ne válj ilyenné.
dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6.

28 éves vagyok.

dec. 26. 13:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem!
dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

a tinder elvileg jó.. de nem tudom.. ritkán hallom hogy ott tényleg randiznak.

azért ne add fel :)

dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szergej55 ***** válasza:
100%

500 kedvelésből jó esetben lesz

60 match. Abból jó esetben 15 válaszol. Abból jó esetben lesz 4-5 randevú, amiből nagyon jó esetben 1 normális kapcsolat. Ezek mind a legjobb kimenetek, és ehhez is 500 kedvelést kell kapnod férfiként úgy, hogy a többség 20 fölé sem nagyon jut. A kamu felhasználókat és az előfizetéseket hagyjuk is. A társkeresés így nem neked, meg nekem buli, hanem a tulajdonosi körnek, ami ezen cégek mögött áll.

dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!