Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vendegségben ciki a nagydolog?

Vendegségben ciki a nagydolog?

Figyelt kérdés
Kicsit még más a biológiai ritmusum az ünnepi fogások után, épp a barátom szüleinél voltunk estefelé mikor rámjött. Sajnos jópár percre ott ragadtam és többszöri lehúzasra ment csak le amivel elárultam magam. Olyan cikinek érzem. 22L
jan. 3. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem se. Ez egy emberi dolog+ha ők cikinek tartják pár nap kérdése és elfelejtik, amikor meglátnak téged, nem az fog eszükbe jutni rólad, hogy a házukban szartál. 😂
jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy ciki!😊Na jó egy kicsit talán, ha a wc közel van az étkezőhöz, és a többiek síri csöndben figyelik a fura hangokat😄 De megértik gondolom, és ott helyben el is felejtették.
jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, ha nem fújsz be illatosítóval, ha van és ha ott hagyod a csíkot wc-ben. Szerintem.
jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ha kell, akkor kell. Mindenki így működik.
jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, nyomd a kalácsot nyugodtan.
jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, ez egy teljesen alap emberi dolog. Bár vannak esetek, amikor egyszerűen csak szarul jön ki. Karácsonykor most barátnőmék szüleinél voltunk, és olyan hülyén vannak elrendezve a helyiségek a lakásukban, hogy az ebédlővel szemben van a wc... Na most, ebédkor volt pálinka, zsíros ételek, aztán meg tömény desszert. A végé olyan rosszul voltam, úgy fájt a hasam, hogy azt hittem megbolondulok. Szorongtam is, mert ilyen körülmények között nem tudok én se normálisan székelni. De aztán pont emiatt felcsesztem az agyam, hogy nehogy már azért szenvedjek, mert a többiek miatt nem tudok elmenni wc-re. Ezért fogtam magam, beültem a wc-re, és több hullámban szétrobbantottam a klotyójukat. Amit végül 4-sezres lehúzási és sikálási kísérlet követett. Mondanom sem kell, volt ám csönd mikor kiléptem. De hát ez van, fszért az ebédlő közelébe telepítik a trogyót.
jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki kakkant, nem ciki, természetes dolog.
jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bekakilsz, az cikibb.
jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!