Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan hogy ültetek...

Volt már olyan hogy ültetek kávézóban és bejött pár olyan maffiózó kinézetű pasi hogy rájuk nézni is alig mertél?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a barátnőmmel kávézni.Egyszer csak hátsó bejáraton bejött 3 olyan pasi hogy ránézésre 10 év lett volna mindegyiknek.

Kemény izmos megjelenés ahogy beléptek körbenéztek volt akinek beszóltak mizu öcsike.

Majd a pulthoz mentek ismerték őket páran mert odamentek hozzájuk beszélgetni.Pultos is jópofizott velük ki is ment velük addig nem volt kiszolgálás.

Míg benn voltak meghallgatta mindenki kivel mi volt a diszkóban melyik nő kivel kavar milyen kocsit vettek ezt meg is mutatták a pultosnak meg szinte mindenki végighallgatta ezen a héten mennyi lovét kerestek meg mennyit vertek el.

Ilyen emberek miért nem húzzák meg magukat hogy ne legyenek feltűnőek?


jan. 6. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek par ilyet. Amig normalis vagy veluk, nem fognak beled allni, nem kell felni. 😅 De az igazi "maffiozok" nem kerkednek nyilvanosan, akikrol te beszelsz, lehet pillanatnyilag jol megy az uzlet, aztan elvezik amig lehet, de komolytalanok.
jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem
jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Rövid időn belül mennek a sittre. Vagy ma vagy holnap
jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Megijedtél? :D
jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Láttál már ilyen zord külsejű egyedet ránézni egy csepp babára?:D Na pár hete egy ilyennek voltunk szemtanui az urammal, egy élmény volt:D A kissrác tipegő volt, és oda ment egy ilyen fazonhoz. A fazon meg majdnem elolvadt. Szóval zord külső érző lelket is tud takarni.
jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem járok kávézóba.
jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jó helyekre jársz randizni XD

amúgy igen, láttam már ilyen izomagyakat, sőt drogdílert is élőben, meg ukrán oligarchát családostul-testőrüstül.

jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam tőlük félni. Egyrészt amit a 2-es is ír, az igazán veszélyes embereket nem veszed észre, és amig nem csinálod meg a bajt addig nincs veled bajuk.

De más szempontból sem szoktam félni férfiaktól. Egyrészt nő vagyok, nem velem fognak keménykedni, másrészt viszont annyira csinos sem vagyok hogy mást akarjanak tőlem.

jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

,,mizu öcsike'' xdd

Nekem aztán keménykedhetnének, nem hatna meg. Egyébként a kérdésedre a válasz: nem.

febr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!